Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Microsoft Office Home and Business 2013 Ev ve İş DVD T5D-01781

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Microsoft Office Home and Business 2013 Ev ve İş DVD T5D-01781 Açıklaması


Microsoft Office Home and Business 2013 Özellikleri

 • Word belgelerinizle daha fazlasını yapın: Çevrimiçi bir video yerleştirin, PDF dosyasını açıp içeriğini düzenleyin ve resimlerle diyagramları sorunsuzca hizalayın.
 • Excel şablonları ayarlama ve tasarım işlerinin çoğunu hallettiğinden bilgilerinize odaklanabilirsiniz.
 • PowerPoint'teki yeni hizalama, renk eşleştirme ve diğer tasarım araçlarıyla göz alıcı sunular oluşturun.
 • OneNote'ta notlarınızı çizin, elle veya klavyeyle yazın, tıklayın ya da çekin. Notlarınız kaydedilir, aranabilir olur ve diğer cihazlarınızdaki OneNote uygulamalarıyla eşitlenir. 
 • Outlook artık otomatik olarak Microsoft web postası hesabınıza bağlanır. Tüm planlarınızı bir araya getirmek için Outlook ile Görevlerinizi ve takvimlerinizi eşitleyin.




7 Gb OneDrive depolama alanı

Tüm OneDrive kullanıcıları OneDrive ile ücretsiz olarak 7 Gb çevrimiçi depolama alanına sahip olur. Karşıya belge, fotoğraf, sunu ve daha fazlasını yükleyip daha sonra bunlara bir bilgisayardan veya telefondan erişin. Gerektiğinde ek depolama alanı satın alınabilir. Bilgisayarınızda OneDrive masaüstü uygulaması yüklü olursa belgeleriniz çevrimdışı da kullanılabilir.




Evinizden uzakta Office'iniz


Ücretsiz Office Web Apps OneDrive hesabınızla eşitlenir ve böylece desteklenen bir tarayıcıya sahip İnternet'e bağlı herhangi bir cihazdan belgelerinize, fotoğraflarınıza ve diğer dosyalarınıza erişebilir, bunları düzenleyip paylaşabilirsiniz



Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
 • Uyumluluk? 30.10.2014
  Windows 8.1 ile olur olmaz sıkıntılar ortaya çıkmaya başladı. 8.1 yüklü yeni Lenovo'ya yüklendi. Bir süre çalıştı ve şimdi Outlook açılmıyor ve ne Windows'un ne de Microsoft'un doğru dürüst bir yardımını, anlaşılabilir yardımını alamıyoruz, şeşi beş gösteren güya yardım iletileri arasında boğuluyoruz. Şu andaki izlenimim olsa olsa çok kötüdür. Edindiğime pişmanım.
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0