Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Microsoft (GMF-00008) Wireless Mobile Mouse3500 Mac/Win USB Port Metalik Koyu Gri Mouse

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Microsoft (GMF-00008) Wireless Mobile Mouse3500 Mac/Win USB Port Metalik Koyu Gri Mouse AçıklamasıMicrosoft GMF-00008 Wireless Mobile Mouse3500 Mac/Win USB Port Metalik Koyu Gri MouseYolda Rahatlık ve Şıklık

Microsoft GMF-00008 kablosuz mobil farenin elinize ve mobil yaşam tarzınıza nasıl konforlu bir şekilde uyum sağladığını gördüğünüzde hayran kalacaksınız. Microsoft BlueTrack Technology güvenerek neredeyse her yerde kullanın, parktaki pürüzlü bir bankın veya oturma odanızın halısının üzerinde bile. Fareyi kapatıp gitme zamanı geldiğinde minik alıcı verici fark edilmeyecek kadar az yer kaplar. USB bağlantı noktasında takılı tutun veya seyahat esnasında farenin altında saklayın. Farenizi yaklaşık sekiz ay boyunca tek bir pille kullanabilir ve değiştirme zamanının geldiğini söyleyecek olan güç göstergesine güvenebilirsiniz.

Microsoft GMF-00008 Wireless Mobile Mouse3500 Mac/Win USB Port Metalik Koyu Gri MouseMicrosoft GMF-00008 ;Mouse Özellikleri

1.BlueTrack Technology
Optiğin gücüyle lazerin kesinliğini birleştirerek neredeyse her yüzeyde kayda değer izleme özelliği sağlayan BlueTrack Technology avantajlarından faydalanın.

2.Tak ve Kullan Nano Alıcı Verici
Hareket halindeyken nano alıcı vericiyi takılı bırakın ya da farenin içinde saklayın.
3. 8 Aylık Pil Ömrü
Farenizi pilleri değiştirmeye gerek kalmaksızın yaklaşık sekiz ay kullanın. Pil gücü azaldığında, pil durumu göstergesi bunu size bildirir.
Açma Kapama Düğmesi
Kullanmadığınız zamanlarda farenizi kapatarak pil gücünü koruyun.
Her İki Elle Rahat Kullanım
Farenizi ister sol elinizle, ister sağ elinizle kullanabilirsiniz. Her iki el de göz önüne alınarak hazırlanan tasarım, her şekilde konforu sağlar.
Sistem Gereksinimleri
Windows tabanlı bilgisayar
Diğer
USB
1 AA Alkalin Pil gerekir (ürünle birlikte verilir)Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(2) Yorum
 • KURULUM YOK 08.07.2013
  Tak çalıştır. Pil sorunu uzun süre olmaz. Microsoft bu boru değil.
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :0
 • Harika 18.06.2013
  2 laptap ve bir masaustum var ve hepsi icinde aynisini aldim..Kesinlikle cok guzel bir mouse..
  cihan kara
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :3 Hayır :0