Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes Xbox One

Fiyat
127,14 TL
İndirimli Fiyat
89,00 TL
30
Kazancınız
38,14 TL

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes Xbox One AçıklamasıMetal Gear Solid V : Ground Zeroes Xbox One

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain için ön deneyim olarak hazırlanan Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, Metal Gear Solid: Peace Walker'daki olayların bir yıl sonrasında geçiyor.
 


Efsanevi Snake (diğer adıyla Big Boss) rolündeki oyuncular, Paz ve Chico'nun esir tutulduğu
 Camp Omega'ya sızmakla görevlidirler. Esirler Snake ve özel askeri organizasyonu hakkında çok önemli bilgilere sahip olduklarından, Snake ve müttefiki Kaz Millar ifşa olmadan önce rehinelere ulaşmak zorundadır. Ground Zeroes, The Phantom Pain'in başındaki olaylara yol açan kurtarma operasyonunu ve sonrasını anlatıyor. Ground Zeroes ayrıca önceki Metal Gear Solid oyunları arasında da köprü vazifesi görerek oyuncuların MGSV'nin açık dünyasına alışmalarını da sağlayacak.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes Xbox One
Metal Gear Solid V : Ground Zeroes Xbox One

Klasik Metal Gear oynanışının herhangi bir kısıtlama veya sınırının olmadığını düşünün. Oyuncular görevleri başarmak için zekalarını kullanarak stratejik biçimde gizlice hareket edebilecek veya silahlarını konuşturabilecekler. Her ikisi de oyunda farklı ilerlemelere ve sonuçlara yol açacak.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum