Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Melekler ve Şeytanlar Resimli Özel Baskı (Ciltli ve Kutulu)

Dan Brown - Altın Kitaplar
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Melekler ve Şeytanlar Resimli Özel Baskı (Ciltli ve Kutulu) Açıklaması

Çok eski bir kardeşlik örgütü...

Dünyayı yok edecek ölümcül yepyeni bir silah... Akıl almaz bir hedef...

Harvard Üniversitesi'nin dünyaca ünlü Simgebilim Profesörü Robert Langdon öldürülen bir fizikçinin göğsüne dağlanan esrarengiz sembolü çözmek için İsviçre'deki bir araştırma merkezine çağrılır. Çözülmesi istenen sembol, yüzyıllarca önce Katolik Kilisesi'nden intikam almaya yemin etmiş, gizli bir kardeşlik örgütü olan Illuminati'ye aittir.

Vatikan'da yeni Papa'yı seçmek için düzenlenen kutsal törenin yapılacağı gece Langdon'ın korkuları gerçekleşir. Illuminati'nin bir sözcüsü, Vatikan Şehri'nin merkezine bir saatli bomba yerleştirdiği haberini verir.

Langdon güzel ve gizemli bir fizikçi olan Vittoria Vetra ile birlikte Roma'da çılgın bir koşuşturma içinde pek çok mezarı, gizli mahzeni ve katedrali araştır-maya başlar. Zaman gitgide kısalmaktadır. Birileri akıl almaz hedefi havaya uçurmak için saati çalıştırmıştır...

Melekler ve Şeytanlar'ın bu özel baskısı, romanda geçen mekânları, sanat eserlerini, dini sembolleri ve haritaları gösteren 150 adet renkli fotoğraf ve çizimi içeriyor. Böylece okuyucular bu özel baskıyla kurgunun hayalden gerçeğe dönüştüğüne tanık olacaklar.
(Tanıtım Yazısı'ndan)
Yazar: Dan Brown
Yayın Evi: Altın Kitaplar
Boyut: 14.0x20.0
Format: Kitap
Kalite: Kuşe Ciltli
Sayfa: 528
ISBN: 9789752106406
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
  • güzel 29.01.2015
    Dan Brown'u bilen bilir... Kitaplarını okurken sürekli konusu geçen yerlere yada olaylara internetten bakma ihtiyacı olur... Bu kitapta ona gerek kalmıyor çünkü resimli :) Tavsiye ediyorum
    İsimsiz
    Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
    Evet :0 Hayır :0