Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Meade 16" Lightbridge - Dobsonian Teleskop

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır

 • Newtonian Optik Tasarım
 • 406.4mm (16 in) Açıklık (Ayna Çapı)
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
26.083,14 TL

Meade 16" Lightbridge - Dobsonian Teleskop Açıklaması

Meade LightBridge Dobsonian Teleskop

Uzay sonsuz; arabanızın bagajı sınırlıdır

Meade LightBridge sadece büyük çaplı bir teleskop değildir. Geniş çaplı olması yanında kolaylıkla taşınabilen, heryere kolaylıkla götürebileceğiniz çok kaliteli bir teleskoptur. Meade tarafından üretilen yeni LightBridge teleskoplar kolaylıkla saklanabilir, kolaylıkla kurulabilir. LightBridge sizlere üstün Meade kalitesini sunarken taşınabilitesi yüksek bir teleskpta sunmanktadır.

Kırılımı/Diffraksiyonu Sınırlandırılmış Optikler: Meade optikleri genellikle benzer yapıdaki ve daha geniş çaplı rakip teleskoplardan daha üstün bir performansa sahiptir. Müşteriler bilirler ki “Meade Optikleri Kullanılmıştır” yazısı en üstün optik kaliteyi ve benzersiz teknolojiyi simgeler.

Meade Optik Kaplamalar: Aluminyum kaplı optikler birde magnezyum flörit kaplanarak son hallerini alırlar. Bu ikincil kaplama görüntülerin daha berrak ve keskin olmasını sağlar.

2" Crayford-Tip İşleme Aluminyum Odaklama Mekanızması: Klasik dizayn sayesinde 1.25" adaptör kesin, ince odaklama için özel tasarlanmış olup, özel odaklama kulbu ve odak kilidi sayesinde odaklama mekanizması üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Dahili Ana Ayna Soğutma Fanı: Sözkonusu pil ile çalışan fan sayesinde teleskopunuzun termal dengesi sağlanmış olur. Fan Ana ayna hücresinin arkasına bağlanarak aynanın hızla soğutulmasında büyük rol oynar.

Çelik Sağ Açıklık Kaydırma Barları: Kaydrıma barları teleskopunuzun hareketlerini sıkıntısız ve olabildiğinde yumuşak yapmasını sağlar.

Gelişmiş Red Dot Hedef Dürbünü: Gözlemlerinizde takip amaçlı kullanılan bu sistem 4 noktası ile sizleri gece gökyüzünde sorunsuz yönlendirir.

26mm QX" Geniş Açı 2" Gözmerceği Deluxe Model: Bu gelişmiş gözmerceği 2" yuvaya sahip ve 70° görüş açılı yüksek kaliteli optiklerden mamül bir göz merceğidir.
Diğer Özellikler
 • Teleskop Ağırlığı
  Teleskobun optik tüp+kundak+tripod tan oluşan toplam ağırlığıdır.
  58 kg
 • Açıklık (Ayna Çapı)
  Ürünün sahip olduğu ayna veya mercek çapını gösterir. Değer ne kadar büyük ise teleskobun ışık toplama kapasitesi o kadar yüksektir.
  406.4mm (16 in)
 • Optik Tasarım
  Ürünün hangi cins optik tasarım düzeni ile üretildiğini gösterir.
  Newtonian
 • Marka
  Meade
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum