Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Mandrake ve Abdullah - Lee Falk

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Mandrake ve Abdullah - Lee Falk Açıklaması

Sihirbaz Mandrake, aynı zamanda "Kızıl Maske"nin de yaratıcısı olan Lee Falk tarafından 1934'te yaratılan ve daha çok gazetelerde yer bulan bir Amerikan çizgi bandıdır. Mandrake, tekniği mümkün olamayacak kadar hızlı hipnoza dayanan bir illüzyonisttir.

Anlatıcının bizi bilgilendirdiği gibi, "Mandrake hipnotize eder" ve bu hipnozun öznesi ya da özneleri, bir bastonun bir demet çiçeğe ya da bir kedinin kaplana dönüştüğünü görür. Mandrake boş zamanlarında da sahtekârlar ya da diğer kötü adamlarla mücadele eder. Sıradan gangsterler, çılgın bilim adamları ve uzaylılar da bunlar arasında yer alırlar. Böyle bir durumda Mandrake onları hipnotize eder ve adamlar silahlarının yılana ya da kızgın demire dönüştüğünü görüp şaşırırlar.

"Horoz Şekeri / Çizgi Kitaplar", Sihirbaz Mandrake'nin beş macerasını onu özleyen eski okurları için bu kitapta topladı. Marsık Yayıncılık'ın yetişkinler dizisi olan "Horoz Şekeri / Çizgi Kitaplar", bu kitabıyla dünün çocukları olan bugünün yetişkinlerine bir arşiv dizisi sunmayı hedefliyor. Şiddetten uzak bu çizgiromanları günümüz gençlerinin de ilgiyle okuyacaklarına inanıyoruz.
(Tanıtım Bülteninden)
Yazar: Lee Falk
Yayın Evi: Marsık Yayıncılık
Boyut: 14.0x20.0
Format: Kitap
Kalite: 2. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 260
ISBN: 9789759020972
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum