Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Magellan Echo Saat Turuncu

Ücretsiz Kargo
Fiyat
1.022,91 TL

Magellan Echo Saat Turuncu Açıklaması
Magellan Echo Saat
Magellan Echo Saat Echo hem saat hem de akıllı telefonunuzda yer alan spor uygulamalarının gücünü ortaya koyan dayanıklı, su geçirmez yeni bir Magellan teknoloji ürünüdür.
Spor uygulamalarından elde edilen gerçek zamanlı veriler
Spor uygulamaları ve müzik için uzaktan bağlantı
Ultra düşük güç ile şarja ihtiyaç duymayan batarya
Sportif aktiviteler için tasarlanmış, dayanıklı, su geçirmez tasarım
Kişiselleştirilebilir ekran ile gündelik hayatta kullanılabilir saat
Echo Saat
Echo ilk sportif amaçlı saat olup akıllı telefonların fitness uygulamalarında bileğinize takarak kablosuz bağlantı ile tüm ihtiyaçlarınızı
karşılayabilir. Gerçek zamanlı spor verilerinizi akıllıtelefonunuzdan saatinizin ekranına aktarabilir ve aktiviteyi uzaktan kontrol edebilirsiniz. Echo tüm aktivitelerinizde sizi bilgilendirerek kontrol etmenize olanak tanır.
Echo, akıllı telefonlarınızın bir uzantısı olup eş zamanlıspor verilerinizi, bildirimlerinizi ve başarılarınızı görüntüler.
Bluetooth Smart özelliği sayesinde akıllı telefonunuz ile kablosuz bağlantı kurarak geçen süreyi, mesafeyi ve ilginizi çekebilecek diğer ölçümleri gösterir. Echo, akıllı telefonunuzun spor uygulamalarında yer alan başlat, durdur, 2. Tura devam et ve müzik listenizde bulunan sonraki parça, çal ve durdur gibi çeşitli özelliklerini kontrol edebilme olanağı tanır
Echo, spor amaçlı yapılmış olup tasarımı ve su geçirmez özelliği ile olumsuz koşullara dayanıklı ilk akıllı saattir. Koşu veya sürüş sırasında değilken, Echo gündelik saat görevi görür. Değiştirilebilir pil asla şarj edilmeyeceği anlamına gelir. Echo her zaman spor aktivitelerinizde ve gündelik hayatta yanınızdadır
Hız ve Mesafe gibi verileriniz Gerçek zamanda telefonunuzun uygulamalarından Echo’ya akış gösterir. Akıllı telefonunuz cebinizdeyken bile ulaşamayacağınız verileri tam olarak görebilirsiniz.
Spor Uygulamaları
Açık bir platform ile Echo favori spor uygulamalarınız ve geleceğin uygulamaları ile çalışabilir. Uygulamalar düzenli olarak özelliklerini günceller ve Echo teknolojik gelişmelere ve hızına ayak uydurabilir.
Uygulama Mesajları ve Uyarılar
Echo üzerinde gelen mesajların görüntülenmesi de dahil olmak üzere uygulamaların kontrolü yapılabilir. Bu mesaj herhangi bir başarının bildirimi, bir sonraki aralık için talimatlar, bir arkadaşınızı yüreklendirmek olabilir.
Kablosuz Haberleşme
Gömülü Bluetooth Smart teknoloji özelliği akıllı telefonunuz ve saat arasında veri akışı ve uygulamalarınızı uzaktan kontrol edebilmeniz için düşük güç harcayarak bağlantı kurmanızı sağlar.
Batarya
Düşük-Güç bileşenlerinin kullanımıyla Echo değiştirilebilir saat pili kullanmaktadır. Bu da hiçbir şekilde şarj etmenize gerek yok demektir.
Ekran
1" (2.54 cm) yüksek çözünürlüklü ekran çeşitli ışıkşartlarında--özellikle parlak ışıkta size üstün okuma fırsatı sunar. Karanlık ortamda arka ışığı açılabilir.
Değiştirilebilir Arka Plan
Ekranın arka planı ve karakterleri ruh halinize veya tercihinize bağlı olarak siyah renkten griye çevrilebilir.
Uzaktan Kontroller
Güvenle saklanmış akıllı telefonunuz ile hem uygulamalarınızı başlat, durdur, 2.tura devam et gibi fonksiyonları uzaktan kontrol edebilir hem de telefonunuzdaki müziğinizi dinleyebilirsiniz.
Ekrana Dokunma
Ekrana dokunarak bir sonraki veri ekranına geçiş yapabilir veya görüntülenen bildirime anında ulaşabilirsiniz
Gündelik Saat
Şık tasarımı ve saat özelliği (saat, gün ve tarih) teknolojiye meraklı sporcular için mükemmel bir zaman göstergesi olacaktır.
Su Geçirmez
30 metreye kadar su geçirmezlik özelliği ile saatin dayanıklı yapısı yoğun yağmurlu günlerde ve duşta kullanılabilir.
Dayanıklı
Bir sporcu için önemli olabilecek tüm fonksiyonlar dikkate alınarak tasarlanmış olan Echo, gösterişli ve dayanıklı olup aktiviteleriniz süresince her türlü olumsuz şartlara karşı sağlam duracaktır.
Kişiselleştirme
Saat ayarları, %100 spor uygulamaları ve sizin kontrolünüz altındadır. Bazı uygulamalar her veri ekranını ve kontrol tuşlarını kişiselleştirmenize izin verirken diğerleri deneyiminizi sadelik içerisinde ve kontrol altında tutar. Dijital veya analog ara yüzünü seçerek kendi stilinizi yaratabilirsiniz

Diğer Özellikler
  • Nerede Kullanılır
    Koşu
  • Garanti Süresi
    2 Yıl
  • Marka
    Magellan
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum