Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Lippincott İmmünoloji

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Lippincott İmmünoloji AçıklamasıLippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları: İmmünoloji bugünün hızlı tempoda öğrenme ortamında en uygun kaynağı sağlamaktadır. Kolay okumak ve rahat kullanılmak üzere tasarlandı, içeriğinde en kaliteli renkli resimleri, klinik sunumları ve eğitimde en gerekli kavramları pekiştirmek için gözde geçirme sorularını - sınıf eğitiminde ve test /Usmle hazırlığı için mükemmel! -barındırmaktadır.


Nitelikleri:  • 200'den fazla tam-renkli resimlerin altında açıklayıcı notlar ile, Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları serisinin ayırt edici niteliği, okuyucuyu görsel olarak bilgilendirme ve içeriğindeki karmaşık işlemler içinde yol göstermek üzere desteklemektir.  • Bölümlerin gözden geçirilmesi, özetler ve klinik olguları içeren kutuları, her bölümde gerekli kavramların anlaşılabilmesi ve yeniden vurgulanması amacıyla hazırlanmıştır.  • Gözden geçirme soruları ve sürekli aynı tutarlılıkta özet kalıbı, en zor bilgilere ulaşmayı ve kavramayı kolaylaştırmaktadır.  • 300'den fazla USMLE-tarzında sorular


Bu Baskıdaki Yenilikler  • Kitabın sonunda kaynaklar bölümü yanısıra kısaltmaların listesi ve sözlük tablosu da bulunmaktadır.


Eser sahibi adı: Thao Doan
Katkıda bulunan kişi adı: Richard A. Harvey
Katkıda bulunan kişi rolü adı: Editör
Kategori adı: Genel Konular
Basım tarihi ay bilgisi: 2013
Sayfa sayısı: 376
Ağırlık bilgisi (gram): 970.00
En bilgisi (cm): 19.50
Cilt tipi adı: Ciltsiz
Kağıt cinsi adı: Kuşe
Basım dili: Türkçe
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum