Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Lider - John Adair

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
7,00 TL
İndirimli Fiyat
4,81 TL
31
Kazancınız
2,19 TL

Lider - John Adair Açıklaması

Liderlik günümüzde kendisinden çokça bahsedilen ama gittikçe de kaybolduğunu gözlemlediğimiz bir haslet. Kitapçı rafları, "lider kimdir?" "nasıl lider olunur?" benzeri kitaplarla dolu ama liderliği bizim inancımızdan, tarihimizden, kültürümüzden örneklerle ele alıp, teorisini bizden rol modeller üzerine kuran kitap neredeyse hiç yok.

John Adair, liderlik konusunun dünya çapındaki en önemli teorisyeni. Yazdığı onlarca kitabın, neredeyse tüm dillere çevrilen eserlerinin yanı sıra yetiştirdiği bir milyonu aşkın öğrenci ve akademik yaşamda kazandığı başarılar bunun şahidi.

Adair bu son kitabında, tüm yaşamı boyunca üzerinde çalıştığı bir konuyu, bir kez de tarihte yaşamış bir şahsiyet üzerinden ele almak ihtiyacı hissetmiş ve bunun için mümkün olan en doğru örneği eserinin merkezine yerleştirmiş: Hz. Muhammed (s.a.s).

İslam Peygamberi'nin (s.a.s.) hayatı bundan önce binlerce siyer kitabında anlatıldı ve onun farklı özellikleri hakkında da yüzlerce kitap kaleme alındı. Fakat ilk kez onun hayatından damıtılan örnekler, genel bir liderlik teorisinin sınanması için değerlendiriliyor. Üstelik bu değerlendirmenin, liderlik konusunun yaşayan en önemli uzmanı tarafından yapılıyor oluşu da cabası. Kitap bu haliyle kendi liderlik özelliklerini sınamak veya geliştirmek isteyenlere, sahih bir mihenk taşı, şaşmayan bir pusula olma iddiasında.

Türkiye'de lider olmak isteyen veya kendisinde mevcut bulunan liderlik özelliklerini nasıl geliştireceğini bilmek isteyen çok sayıda insanın, bize yabancı ve tamamen dünyevi çıkarlara odaklanmış bir liderlik anlayışı yerine, yaşamış en büyük liderin hayatını merkeze alan ve yaşayan en büyük liderlik uzmanı tarafından kaleme alınan bu eserden istifade etmeye başlaması, az şey olmasa gerek.

Kitap bu konuda bir son söz değil, ama konu hakkındaki akıl almaz boşluk göz önünde bulundurulunca, kitabın iyi niyetli ve verimli bir başlangıç olduğundan da şüphe yok.
(Tanıtım Bülteninden)
Yazar: John Adair
Yayın Evi: Ufuk Kitapları
Boyut: 14.0x20.0
Format: Kitap
Kalite: 2. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 128
ISBN: 9786055314071
Diğer Özellikler
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum