Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Lenovo Vibe P1m Siyah

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Lenovo Vibe P1m Siyah AçıklamasıLenovo Vibe P1m Siyah

Tüm Gün Pil Ömrü
Uzun süre dayanıklı 4000 mAh pili ile Lenovo Vibe P1m, hareketli yaşam tarzınız için ideal bir seçim olacaktır. İster sosyal medya tutkunu olun, ister hırslı bir oyuncu, ister yalnızca sohbetten hoşlanan bir kişi, bu akıllı telefonun sizi yavaşlatmayacağından emin olabilirsiniz.


Sıvı Sıçramasına Karşı Dayanıklı Kaplama
Vibe P1m, aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için ideal telefondur. Sıçramaya karşı dayanıklı, nano kaplamalı teknoloji, telefonu her gün karşılaşılabilecek sıçrama ve dökülmelere karşı korur. Ayrıca aygıt güvenilirliğini de kayda değer oranda artırır. Su geçirmez tabaka, sıvılara karşı üstün dayanıklılığa sahiptir, bu tabakada nem ya da korozyona neden olabilecek hassas noktalar bulunmamaktadır.

Lenovo Vibe P1m Siyah
Lenovo Vibe P1m Siyah

Hızlı Şarj Etme ve Enerji Tasarrufu
Vibe P1m'nin pili bittiğinde, Hızlı Şarj Etme özelliği ile yalnızca 15 dakikalık bir şarj etme işlemi size 4 saatlik konuşma süresi kazandıracaktır. Ayrıca, OneKey® Güç Tasarrufu özelliği, tek bir tuş ile pil ömrünüzün iki katına çıkarılmasını sağlayacaktır.


Canlı Ekran
HD (1280 x 720) çözünürlüğe sahip net 5,0" IPS ekran ile yüksek çözünürlüklü görseller, oyunlar ve videoların tadını en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Ve düzlem içi geçiş özelliğine sahip Vibe P1m, arkadaşlarınız ile paylaşım için ideal şekilde yaklaşık 180° geniş görüş açısı seçeneğine sahiptir.

Lenovo Vibe P1m Siyah
Lenovo Vibe P1m Siyah

USB ile Hareket Halinde Şarj Etme
USB ile Hareket Halinde Şarj Etme özelliği sayesinde, Vibe P1m'in pil ömründen en iyi şekilde faydalanmak için bu ürünü diğer aygıtlarınızı şarj etmek ve veri paylaşımında bulunmak için kullanabilirsiniz.


Android™ 5.1 Lollipop
Android™ Lollipop işletim sistemi, yeni özelliklere sahip bir ana bilgisayar, görsel iyileştirmeler ve sayısız geliştirme içermektedir. Bu da bu sistemin daha hızlı ve daha verimli bir şekilde çalışarak pilinizi çok fazla zorlamayacağı anlamına gelmektedir. Tüm favori Google uygulamalarınızla da uyum içerisinde çalışır.

Lenovo Vibe P1m Siyah
Lenovo Vibe P1m Siyah

4G Hızı
Vibe P1m, web sitelerine, uygulamalara ve oyunlara en iyi şekilde erişebilmenizi sağlayan en hızlı veri bağlantısı için yüksek hızlı LTE (4G) şebekelerini destekler.

Lenovo Vibe P1m Siyah

Net Çekimler ve Selfiler
Vibe P1m'in 8MP arka kamerası, hem geceleri hem de gündüzleri önemli anları yakalayabilmenizi sağlar. Dahası, 5MP ön kamera ile görüntülü sohbetlerin tadını çıkarabileceksiniz.


Genişletilebilir Depolama
Bir microSD kart kullanarak, Vibe P1m'nin dahili depolama alanını tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve müzikleriniz için yeterli miktarda alan sağlayacak şekilde 32GB daha artırabilirsiniz.

Lenovo Vibe P1m Siyah
Lenovo Vibe P1m Siyah

Dahili Uygulamalar
CLONEit ile SHAREit gibi önceden yüklenmiş uygulamalar ile çok daha fazlasını yapabileceksiniz; bu uygulamalar sayesinde, dosyaları akıllı telefonlar ile diğer aygıtlar arasında ağ ya da WiFi ücreti ödemeden hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Ayrıca, Evernote ve Kingsoft Office gibi uygulamalar ile hareket halindeyken de çok daha üretken bir şekilde çalışabilirsiniz.

Mükemel Performans
Vibe P1m’in 1,0 GHz 64-bit dört çekirdekli MediaTek işlemcisi, performans ve güç arasında optimum dengeyi sunmaktadır. Bu özellikler, Vibe P1m'nin 2GB RAM'iyle birleştiğinde, bu ürün en hızlı veri bağlantılarını ve sunulan en yeni Android işletim sistemlerini kaldırabilecek kapasiteye ulaşır.

Çift SIM
İş ve kişisel telefonunuzu birbirinden ayırmak istediğinizde ya da denizaşırı seyahatlere çıktığınızda, tek bir akıllı telefonda iki numara kullanmak ideal çözüm olacaktır. Çift SIM özelliği, farklı hizmet sağlayıcıları arasında geçiş yaparak paradan tasarruf edebilmenizi sağlayacaktır.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum