Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Lenovo Thinkcentre E73 SFF 10AU007TTX i3 4130 4GB 500GB W7 PRO W8 PRO Masaüstü Bilgisayar

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Lenovo Thinkcentre E73 SFF 10AU007TTX i3 4130 4GB 500GB W7 PRO W8 PRO Masaüstü Bilgisayar Açıklaması


Lenovo Thinkcentre E73 Masaüstü Bilgisayar


4. Nesil Intel® Core™ İşlemciler

%10 daha yüksek işlemci güçleriyle, 4. nesil Intel® Core™ işlemciler iş üretkenliğinizi artırmak için ihtiyaç duyduğunuz performansı size sunarlar. Ayrıca, tümleşik güvenlik özellikleri sayesinde kimlik hırsızlığına karşı koruma sunar ve ağınıza güvenli erişim temin ederler.

3,5” Katı Hal Hibrit Sürücüleri

Endüstride bir ilk olan 3,5” katı hal hibrit sürücülerle verilerinize daha hızlı erişin ve %10'a kadar performans artışı elde edin.

Optimize Edilmiş Veri ve Donanım Güvenliği

USB bağlantı noktası devre dışı bırakma ve parola korumalı BIOS ve HDD özelliği sayesinde, işiniz açısından kritik bilgilerin güvenliğini koruyun. Ayrıca, farenizi ve klavyenizi fiziksel olarak kilitleyerek donanımınızı koruyabilir, Kensington kilidiyle ise E73'ünüzü kilitleyebilirsiniz.

Çevre Dostu ve Enerji Tasarruflu

Lenovo Masaüstü Güç Yöneticisi, güç yönetimi ile performans arasında doğru bir denge kurabilmenizi mümkün kılarak enerjiden ve maliyetlerden tasarruf etmenizi sağlar. E73 aynı zamanda ENERGY STAR uyumlu, EPEAT® Gold ve Cisco EnergyWise™ sertifikalıdır — bu sayede hem dünyamızı hem de bütçenizi korumanın huzurunu yaşarsınız.

Daha Hızlı Veri Aktarımı

SuperSpeed USB 3.0 ile, verilerinizi önceki USB teknolojilerine göre 10 kata kadar daha hızlı aktarın. Dilerseniz, WiFi ve Bluetooth teknolojisiyle ses ve video cihazlarına da bağlanabilirsiniz.

Gelişmiş Grafikler

NVIDIA® veya AMD Radeon™ bağımsız 3D grafik kartlarıyla yüksek ekran çözünürlüğünün ve canlı grafiklerin keyfini çıkarın.Lenovo Thinkcentre E73 SFF 10AU007TTX i3 4130 4GB 500GB W7 PRO W8 PRO Masaüstü Bilgisayar


Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum