Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Lansinoh Natural Wave Biberon Emziği / Yavaş Akışl

Fiyat
15,90 TL

Lansinoh Natural Wave Biberon Emziği / Yavaş Akışl AçıklamasıLansinoh NaturalWave™ Biberon ve Emziği (160 ml/240 ml)
* Koruyucu kapak ile akıtmaz ve hijyen sağlanır.


* Tek parça biberon emziği


* Geniş ağzı sayesinde kolayca doldurulur ve temizlenebilir.


* Ergonomik tasarımıyla bebeğinizi konforlu bir şekilde besleyebilirsiniz.


* Bebeğin anneyi emerken uyguladığı peristaltik hareketi biberon emziği üzerinde de uygulabilmelerini sağlar. Bu şekilde bebeğin biberondan anne memesine – anne memesinden biberona geçişine        kolaylaşır.


* NaturalWave™ Biberon Emziği doğal ağız ve çene gelişimini destekler.


* Gıda saklamak için güvenli BPA ve BPS içermeyen polipropilenden üretilmiştir.


* Yavaş, orta ve hızlı akış emzik seçenekleri mevcuttur.


* Kapama diski ile anne sütü güvenli bir şekilde dolapta ve derin dondurucuda saklanması için uygundur.


* AVS™ hava giriş sistemi teknolojisiyle, biberonun içine hava girer ve koliğin potansiyel sebebi olan hava yutma nedeni engellenmiş olur.


* Tüm Lansinoh pompalarıyla uyumludur.
Lansinoh Natural Wave Biberon Emziği / Hızlı Akışlı
Emzirmek bebeğin fiziksel ve mental gelişimi, enfeksiyonlara karşı korunması ve anne bebek arasındaki eşsiz bağın güçlendirilmesi için seçilen en doğal yoldur. Lansinoh 30 yılı aşkın emzirme uzmanlığı ile annelere en doğru ürünleri sunarak, yaşadıkları emzirme sorunlarına çözümler sunmaya kendini adamış bir markadır.
Bebeklerde em me nasıl gerçekleşir?
Bebekler em meyi anne memesinde öğrenirler. Meme ucunu dilleri ve damakları arasında sıkıştırarar içgüdüsel olarak “dalgaya benzer” peristaltik dil hareketi uygulayarak sütü memeden çıkarırlar. Bebeklerin bu hareketi öğrenmesi ve sonrasında da devam ettirebilmesi için mecbur kalınmadıkça ilk 6 hafta biberon verilmemesi önerilir.


Dudakları dışa doğru açılır, memenin kahverengi bölgesi kavranır.</td>
Peristaltik dil hareketi:Bebeğin dili yumuşak “dalgaya benzer” bir hareket yaparak meme ucunu bastırır ve sütün çıkmasını sağlar. Bu hareket düzgün ağız ve yüz gelişimini destekler.


Bir emzirme süresinde bebek bu peristaltik hareketi ortalama 800 ile 1000 kere tekrarlar


Dilin arka kısmı yükselerek, sütü yemek borusuna doğru yönlendirir.


Bebekler biberonla tanıştıktan sonra neden annesini em meyi bırakır?
Emzirme düzeni oluşmuş bebekler “dalgaya benzer” bu dil hareketini içgüdüsel olarak uyguladıkları için standart biberonları kabul etmek istemeyebilirler. Çünkü bebeklerin standart biberonlardan sütü çıkarmak için farklı bir em me şekli uygulamaları gerekir ki bu hareket bebeğin anne memesini emdiğine göre daha az efor sarfedebileceği bir uygulamadır, süt bebeğin ağzına kolayca akar. Bu sebepledir ki bebek standart biberon ile tanıştıktan sonra anne memesini almak istemeyebilir.
Lansinoh NaturalWave™ Biberon bebeklerin anne memesinden biberona biberondan anne memesine geçişini kolaylaştırır.


Annelerin bebeklerini daha uzun süre anne sütüyle besleyebilmeleri için özel olarak geliştirilen NaturalWave™ Biberon ve Emziğibebeklerin anne memesinden biberona biberondan anne memesine geçişini kolaylaştırır.
Lansinoh NaturalWave™ Biberon Emziği (Yavaş/Orta/Hızlı)
Esnek, uzayabilen emzik, bebeklerin anne memesine uyguladıkları “dalgaya benzer” dil hareketini uygulamalarına olanak tanır.


NaturalWave™ Peristaltik Biberon Emziğinin, bebeklerin doğal beslenme hareketlerini sürdürmeyi desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır.
BPA ve BPS nedir? Bebek ürünlerinin BPA ve BPS içermemesi neden önemlidir?
BPA:BPA (Bisphenol A): Polikarbon, PVC gibi bazı plastiklerin ve biçimlendirildikten sonra sertleşebilen plastik hammaddelerin üretiminde kullanılan kimyasal bir maddedir. Genellikle Polikarbonat damacanalar, biberonlar, alıştırma bardakları, saklama kapları ile PVC kap ve şişelerin imalatında ve konserve kapları gibi kapların iç astarlamasında kullanılabilmektedir. 2011 yılı Haziran ayında Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, bebek sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri nedeniyle, AB ile paralel olarak, bebek beslenmesinde kullanılan polikarbonat malzemelerin üretiminde Bisfenol A'nın (BPA) kullanımını yasakladı. Yapılan araştırmalar BPA’nın çocuklarda östrojen hormonunu taklit ederek erken cinsel olgunlaşmaya neden olduğu, büyüme ve davranış bozukluklarına yolaçtığını gösteriyor. Bunun yanında kanser, diyabet ve kalp damar hastalıkları riskini arttırdığı bilinmektedir.
BPS : BPS (Bisphenol S) BPA’nın farklı bir kimyasal formu ve &nbsp;hormonlar üzerinde BPA ile benzer etki gösterip büyüme ve gelişmeyi olumsuz etkilemekte, ileride davranış bozukluğuna neden olabilmektedir. Bebek ürünlerinde BPS kullanımı henüz Türkiye’de yasak değildir.
Lansinoh ürünlerinin hiçbiri BPA ve BPS içermemektedir. Ürünlerinde BPS olmadığını belirten tek marka Lansinoh’tur.
Diğer Özellikler
  • Marka
    Lansinoh
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum