Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

L.A Noire Complete Edition PS3

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


L.A Noire Complete Edition PS3 Açıklaması

Oyunun GOTY versiyonu şu ana kadar çikmiş olan tüm dlc (indirilebilir içerik)’leri kapsayarak 6+ saat fazladan oyun süresi ve 20$ değerinde ek içerik bulundurmaktadir.

2011 yılının en başarılı ve özgün oyunlarından biri olarak kabul edilen L.A. Noire’de, Los Angeles Polis Departmanı’nda rütbeleri atlarken o dönemin karanlık ve şiddet dolu davalarını kovalayacaksınız.
Yeni bir polis memuru olarak oyuna bir devriye polisi olarak başlayıp, zamanla polis departmanında bir isim edinerek, bir cinayet dedektifi olma yolunda farklı olaylarla ve görevlerle yüz yüze geleceksiniz.
Oyun dünyasındaki en gerçekçi yüz animasyonlarını oluşturan Motion Scan teknolojisi , gerçek aktörler tarafından canlandırılan oyun karakterleri, Açık dünya oyun stili, oyuncuya özgürlük sağlayan bir yapı, Devriye, trafik, narkotik ve cinayet masaları gibi farklı polis birimlerinde farklı suçlarla mücadele etmek
Suç mahallerinde ipuçları toplamak, tanıkları ve zanlıları sorgulamak
Tanıkları sorgularken gerçekleri ve yalanlardan ayırt ederek davanın seyrini değiştirmek
1947 Los Angeles’ının 12 km2 ‘lik bire bir kopyası
1947 yılında Los Angeles’ın en bozulmuş ve yozlaşmış zamanlarında, gerçek suç hikayelerinden yola çıkılarak oluşturulmuş cinayetleri ve komploları çözmek.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum