Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

La Cat Kitten Yavru Kuru Kedi Maması 1.5kg

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


La Cat Kitten Yavru Kuru Kedi Maması 1.5kg Açıklaması


La Cat Kitten Yavru Kuru Kedi Maması 1.5kgYavru, hamile ve emziren kedilerin tüm besin gereksinimlerini tam ve dengeli olarak karşılayabilecek yüksek besin içeriğine sahip tavuk etli kuru mama.
 


Lokma yapısı ve şekli yavru kedilerin diş gelişimine en uygun şekilde üretilmiştir.

La Cat Kitten yüksek kalitede, hiçbir katkıya gerek duyulmadan tek başına sunularak kedilerin tüm besin gereksinimlerini % 100 tam ve dengeli olarak karşılayabilecek bir mamadır. Hamile, emziren ve büyüyen yavru kedilerin yaşamlarının ilk yılında artan besin gereksinimleri düşünülerek formüle edilmiştir.

La Cat Kitten hamile, emziren ve yavru kediler için yüksek biyolojik yararlanılabilirlikte protein, yağ, enerji, vitamin ve minerallerin mükemmel denge de olacağı şekilde geliştirilmiştir.

La Cat Kitten 24 farklı temel vitamin ve mineralin dengeli katkısı ile zenginleştirilmiştir.

La Cat Kitten yavru kedinin sağlıklı sindirim sisteminin geliştirilebilmesi ve sürdürülebilirliği için doğal pre-biyotik liflerle zenginleştirilmiştir.

La Cat Kitten sağlıklı deri ve tüy yapısının gelişimi için gıdalarla alınması zorunlu Omega &ndash 3 ve Omega &ndash 6 yağ asitleri ile zenginleştirilmiştir.

La Cat KittenTaurine ile zenginleştirilmiştir.Taurine kediler için besinlerle alınması zorunlu,göz ve kalp sağlığı için önemli temel amino asittir.

La Cat Kittenyapısındaki doğal bitkisel katkı yucca sayesinde tuvalet kutusundaki koku azaltılır,birlikte yaşam kolaylaştırılır.

La Cat Kittenyavru,hamile ve emziren kediler için hazırlanacak gıdaların standartlarını belirleyen AAFCO.(Association of Amerikan Feed Control Officials) 'nun kriterlerine göre "tam ve dengeli" olarak formüle edilmiştir.

La Cat Kitten kesinlikle yapay koruyucular ve gıda boyaları içermez.

400 ve 1500 gram'lık ambalajlarda sunulmaktadır.


 

İçeriği:

Tavuk unu, tavuk yağı (BHT ile korunmuştur),buğday, pirinç, balık unu, bira mayası, doğal lezzetlendirici özütler, tuz, F.O.S. (doğal pre-biyotik lif),vitaminler, mineral ve iz element-ler, yucca,taurine.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum