Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Kur'an-ı Kerim ve Muhtasar Meali (Orta Boy - Renkli - Sade) - Kolektif

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Kur'an-ı Kerim ve Muhtasar Meali (Orta Boy - Renkli - Sade) - Kolektif Açıklaması

Hakikatler ve hikmetler menbaı olan Kur'an-ı Azimü'ş-şan ni'metini, bizlere ihsan eden ve bizi Kur'an hizmeti ile şerefyab eden Mütekellim-i Ezeli, Rabbimiz, Halıkımız, Cenab-ı Vahibü'l-Ataya Hazretlerine, nazil oluşundan kıyamete kadar okunacak ve yazılacak olan Kur'an kelimelerinden ve harflerinden hasıl olan sevablar adedince hamd ü senalar olsun.

Bütün halleri, sözleri ve tavırları ile Kur'an-ı Hakim'in en büyük mu'cizesi ve o hutbe-i ezeliyenin en parlak masharı olan, peygamberler reisi, evliyalar seyyidi Hazret-i Fahr-ı Alem Muhammed Mustafa (asm)'a, hem sair enbiya ve mürselin ihvanına, hem al ü ashabına ve umum salih kullara salat ü selamlar olsun.

Peybamberimizin da'va-yı nübüvvetinin en büyük delili olan Kur'an-ı Azimü'ş-şan, bütün mevcudadın ilahi ünvanıyla Allah'ın kelamı olmakla, ezelden geldiğinden ebede gidecektir. Hem o semavi kitab, belagat, i'caz ve icazıyla, herbir ayeti arasında kuvvetli irtibatlar bulunan ve ayetleri birbirini tefsir eden, böylece bölünmesi mümkün olmayan bir "kelime-i vahide" hükmünde mukaddes bir kütübhanedir.
(Sunuş'tan)
Yazar: Kolektif
Yayın Evi: Hayrat Neşriyat
Boyut: 17.0x25.0
Format: Dini Kitap
Kalite: Şamua Ciltli
Sayfa: 696
ISBN: 9759023303025
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum