Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Kingston 16GB DT MicroDuo Usb 2.0 Micro USB OTG (DTDUO/16GB) Usb Bellek

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Kingston 16GB DT MicroDuo Usb 2.0 Micro USB OTG (DTDUO/16GB) Usb Bellek Açıklaması


Kingston SARFKGDTDUO16G01 USB Bellek

 • USB OTG (On-The-Go) — microUSB bağlantı noktasına sahip belirli telefonlarda/tabletlerde barındırıcı (host) işlevinin kullanılmasını sağlayarak Kingston DT microDuo gibi USB cihazlara bağlantı olanağı sunan bir standarttır.
 • 2'si 1 arada — dosyaların akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar arasında kolayca aktarılması için microUSB ve USB 2.0 konektörleri
 • Rahat — kolay taşıma için çok küçük, cep boyu tasarım

Kingston SARFKGDTDUO16G01 USB Bellek Özellikleri


 • Kapasiteler 16GB
 • Arabirim USB 2.0
 • Boyutlar 27,63mm x 16,46mm x 8,56mm
 • Çalışma Sıcaklığı 0°C ile 60°C arası
 • Saklama Sıcaklığı -20°C ile 85°C arası
 • Garanti/destek 5 yıl garanti ve ücretsiz teknik destek


Kingston 16GB USB Bellek SARFKGDTDUO16G01
Kingston 16GB DT MicroDuo Usb 2.0 Micro USB OTG (DTDUO/16GB) USB BellekTabletler ve akıllı telefonlar için genişletilmiş

Kingston DataTraveler microDuo ürünü, USB OTG (On-The-Go) işlevini destekleyen tabletler ve akıllı telefonlar için küçük, kullanışlı bir şekilde ek saklama alanı sağlıyor. USB OTG standartları, mobil cihazların doğrudan desteklenen USB cihazlara bağlanmasını sağlar.DataTraveler microDuo, genellikle cihazların şarj edilmesi için kullanılan microUSBbağlantı noktalarının 64GB’a varan ek saklama alanı için genişleme yuvası olarakkullanılmasına izin verir. Yolculuk sırasında büyük dosyaların saklanması için ideal olan DTDUO, microSD bağlantı noktasına sahip olmayan tabletler ve akıllı telefonlar için bir mobil cihazdaki ekstra dahili depolama alanına kıyasla GB başına daha düşük bir fiyatla tak-çalıştır işlevi sunar.Akıllı telefonlar ve tabletler HD video kaydederken ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekerken, bu cihazların üzerindeki alan hiç olmadığı kadar hızlıbiçimde dolmaya başlar. DTDUO, kullanıcıların dosyaları, fotoğrafları, videoları ve diğer dosyaları, PC'ye bağlanmadan taşımalarını sağlar - içerikleri boşaltmak ya da yedeklemek için. Büyük dosyaların mobil cihazlar arasında paylaşılması, internet üzerindeki bulut hizmetlerin kullanılmasından daha kolaydır. Verilerin cihaz ile PC arasında aktarılması için bir kabloya ihtiyaç yoktur.DT microDuo, küçüktür, hafiftir ve kolayca her yere taşınabilir. Ayrıca zarif tasarımı ile her türlü mobil cihazı tamamlar. Döner kapağı microUSB konektörünün zarar görmesini önler.DataTraveler microDuo beş yıl garantilidir, ücretsiz teknik destek ve efsanevi Kingston güvenirliği ile sunulmaktadır.

Kingston 16GB DT MicroDuo Usb 2.0 Micro USB OTG (DTDUO/16GB) USB Bellek>Birleşik USB ve microUSB Flash sürücüsü

>Mobil cihazınız için ekstra depolama alanı

>Küçük biçim katsayısı


Kingston 16GB DT MicroDuo Usb 2.0 Micro USB OTG (DTDUO/16GB) USB Bellek
Kingston 16GB DT MicroDuo Usb 2.0 Micro USB OTG (DTDUO/16GB) USB BellekAndroid robot, Google tarafından oluşturulan ve paylaşılan çalışmalardan üretilmiş ya da değiştirilmiştir ve Creative Commons 3.0 Attribution Lisansı'nda açıklanan koşullara göre kullanılmıştır. Google Play, Google Inc.'nin ticari markasıdır.
 • 1 Dosya aktarımı için dosya yöneticisi uygulaması gerekmektedir. Free ES File Explorer uygulamasını Google Play™'den indirebilirsiniz.
 • 2 Flash depolama cihazında listelenen kapasitenin bir kısmı formatlama ve diğer fonksiyonlar için kullanılır ve bu nedenle veri depolama için kullanılamaz. Bu nedenle kullanılabilir gerçek veri depolama kapasitesi ürünlerin üzerinde listelenenden azdır. Daha fazla bilgi için kingston.com/flashguide adresindeki Kingston’ın Flash Bellek Rehberine gidin.
 • 3 Bilgisayar donanımı, yazılımı ve kullanımına göre hız farklılık gösterebilir.
 • 4 Bir USB 3.0 bağlantı noktasına sahip sunucu cihaz gerektirir.
 • BU BELGEDE ÖNCEDEN BİLDİRİLMEKSİZİN DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR.
 • ©2014 Kingston Technology Corporation. 17600 Newhope Street, Fountain Valley, CA 92708 USA. Tüm haklarısaklıdır. Tüm ticari markalar ve tescilli ticari markalar kendi sahiplerinin mülküdür. MKD-279.2TR
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(2) Yorum
 • Güzel Bir Ürün 12.10.2014
  Ürün hızıda iyi. kötü değil.
  Halil TURAN
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • kullanışlı bir ürün 11.06.2014
  kullanışlı bir ürün tavsiye ederim bayaa da küçük 50 kuruş büyüklükte
  abdullah dinçer
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0