Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Kerastase - Nutritive Fondant Nutri Thermique - Çok Kuru Saçlar İçin Isı ile Aktifleşen Besleyici Saç Kremi 200ml

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kerastase - Nutritive Fondant Nutri Thermique - Çok Kuru Saçlar İçin Isı ile Aktifleşen Besleyici Saç Kremi 200ml Açıklaması

Kerastase - Nutritive  Fondant Nutri Thermique-Çok Kuru Saçlar İçin Isı ile Aktifleşen Besleyici Saç Kremi 200ml Aşırı kuru ve hassaslaşmış saçlar için nem kremidir.Saçın kalbine etki eder ve saçınızı derinlemesine temizler.Saçlarınız uzun süre yumuşak parlak ve canlı kalır.Kolay şekil alabilen saçlara kavuşmanızı sağlar.
Özellikleri :Saçınızda oluşan kuruluğu gidererek sizi bu duruma karşı korur.Pürüzsüz ve kolay şekil alabilen saçlara kavuşmanızı sağlar.Elektriklenmeleri ve kabarmaları engeller.Saçlarınızı uzun süre bakım yapar ve etkisini korur.Nemlendirici ve bakım kremidir.
İçerik Bilgisi :Thermo-intense sistemi ; saç derinizi besleyip bakım yapan özel içeriklerden oluşur.Gliserin; saçınıza derinlemesine nem katar bakım sağlar.polimerler ; saçınızı derinlemesine temizler ve bakım sağlar.
Uygulama :Saçınızı iyice yıkayıp durulayınız.Sonrasında saçınızın boy ve uçlarına yoğun bir şekilde uygulayınız.Etki etmesi için 2-3 dk kadar bekleyiniz.Sıcak su ile iyice durulayınız.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum