Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

KaliFlame Pure Bacasız Şömine

Ücretsiz Kargo
Fiyat
3.239,00 TL
İndirimli Fiyat
2.419,00 TL
25
Kazancınız
820,00 TL


KaliFlame Pure Bacasız Şömine Açıklaması

KaliFlame Pure Bacasız Şömine

KaliFlame Pure Bacasız Şömine

kaliFlame şömineler 100% çevre dostudur!

 

kaliFlame; şeker kamışı, patates, muz, kırmızı pancar ve son zamanlarda buğday gibi hububatlardan elde edilen, yeşil enerji olarak da adlandırılan bio-yakıt ile çalışır.

 Odun, kömür ve doğalgaz gibi fosil yakıtların aksine bio-yakıt, bitkisel yapısı sayesinde yandığı zaman karbonmonoksit veya benzeri insan sağlığı ve çevreye zararlı gazlar açığa çıkarmaz.

 

kaliFlame şömineler bacasızdır!

 

kaliFlame şömineler; is veya duman yapmaz. Tamamen biyolojik ürünlerin bileşiminden oluşan bio-yakıt, nötral ekolojik bir denge sağlar ve temiz bir biçimde yanar.

 Çevre dostu özelliği sayesinde baca sistemi gerektirmez. Kapalı mekanlarda havalandırma gerektirmeden rahatlıkla kullanılmaktadır.

Pure Bacasız Şömine Özellikleri

Üç tarafı temperli camın arasında havada duran bir rafa sahip Pure, kullanılan mekanda her tarafın da ateşi görebileceği şekilde tasarlanmıştır.
Statik boyalı çelik malzemeden tasarlanmış gövdesi modern görüntüsünü tamamlarken, temperli cam malzemeden imal edilmiş yan kısımları kalite ve estetiği en üst seviyeye taşımaktadır.

Sade ve minimalist tasarımı ile modern mekanların vazgeçilmezi olan kaliFlame Pure, taşınabilir özelliği sayesinde tüm mimari ortamlar için ideal olup, dilediğiniz zaman yerini değiştire bilmenize olanak tanıyan eşsiz bir şömine konsepti sunmaktadır.
Ev, daire, otel, cafe, restoran ve barlar için idealdir. kaliFlame Pure, açık havada kullanıma uygundur.

Pure, 5 litre yakıt kapasitesine sahip Single Burner’ı içerisinde barındırmaktadır.

Fiziksel Özellikler

 • Yükseklik

 • : 90 cm

 • Genişlik

 • : 97,5 cm

 • Derinlik

 • : 49 cm

Şömine Tasarımları

kaliFlame şömineler taşınabilir özelliktedir!

 

Elektrik, doğalgaz veya baca gibi sabit tesisat ve boru bağlantısı gerektirmediğinden, duvarı kırmadan, yıkıp dökmeden zahmetsizce şömine sahibi olmanızı garanti eder.

 Yapmanız gerekenler; kaliFlame şöminenizi kutusundan çıkartmak, yakıtı doldurmak ve şöminenizin keyfini sürmek.

 Taşınabilir özelliği sayesinde, kiracılar için idealdir. Taşınırken, mobilyalarınızla beraber şöminenizi de yanınızda götürebilirsiniz.

 

kaliFlame şömineler; ışık oyunu değil, gerçek ateştir!

 

kaliFlame şömineler; bacasız olması nedeniyle aynı zamanda etkin bir performansa sahiptir. Zira ısının birçoğu artık emisyonu ile birlikte bacadan dışarı atılmak yerine odanın içerisinde kalmaktadır.

 İstenildiği zaman şömine açılıp kapatılabilir ve ayar mekanizması kullanılarak alevin yoğunluğu kontrol edilebilmektedir. Bu özellik, yaratılan ısı miktarını ve de kullanılan bio-yakıtın oranını kontrol etme imkanı da sağlar.

 Saatte 3,5 Kw – 13.000 BTU ısı enerji vererek, 35 m2’den daha fazla bir alanı rahatlıkla ısıtabilir ve bunu saatte yalnızca 3,00 TL’lik yakıt harcamasıyla gerçekleştirebilirsiniz.

KaliFlame Pure Bacasız Şömine
KaliFlame Pure Bacasız Şömine
Genel Özellikler
 • Isıtıcı Tipi
  Şömine
Diğer Özellikler
 • Marka
  KaliFlame
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum