Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

İWHITE İnstant Teeth Whitening Aktif Jel İçeren Diş Beyazlatma Kiti (10 adet)

Fiyat
89,90 TL
İndirimli Fiyat
74,90 TL
17
Kazancınız
15,00 TL

İWHITE İnstant Teeth Whitening Aktif Jel İçeren Diş Beyazlatma Kiti (10 adet) Açıklaması


Tüm ÖzellikleriWhite Instant; dişleri 8 tona kadar beyazlattığı klinik olarak kanıtlanmış, peroksit içermeyen bir diş beyazlatma kitidir.

Tek kullanımlık iWhite ağızlıkları, dişleri tamamen kaplamak ve maksimum performans sağlamak için ince ve esnektir. Bu ağızlıklar, klinik olarak güvenilirliği ve anında etkili olduğu kanıtlanmış, yeni devrimsel bir beyazlatıcı jel içermektedir. İlk uygulamadan sonra anında beyazlama etkisini fark edebilirsiniz. Ancak daha etkili bir beyazlık için üst üste 5 gün kullanılmalıdır.

Kullanımı:
1. Her uygulamadan önce dişlerinizi fırçalayınız.
2. Ellerinizin kuru ve temiz olmasına özen gösterin.
3. Önceden hazırlanmış olan ağızlığı ambalajından çıkarınız ve jelin diş yüzeyi ile temas halinde olduğuna emin olacak şekilde yerleştiriniz. Alt ve üst dişlerinizi aynı anda beyazlatabilirsiniz.
4. Dudaklarınızla ağızlıkları yavaşça örtün ve ağzınızı kapatınız. Aşırı baskı uygulamamaya dikkat edin, aksi halde jel damaklardan taşar ve diş yüzeyi ile temas edemez.
5. Ağızlığı 20 dakikadan sonra çıkarabilirsiniz. Diş yüzeyindeki jel artıklarını ağzınızı temiz su ile yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Kullanıma hazır, önceden doldurulmuş 10 adet ağızlık

Diğer Özellikler
  • Marka
    iwhite
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum