Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

iPhone 6 16 GB Space Gray

APPLE TÜRKİYE GARANTİLİ!
Ücretsiz Kargo

 • 4.7 inç Ekran Boyutu
 • Dual-core 1.4 GHz Cyclone (ARM v8-based) CPU
 • 8.0 Megapiksel Arka Kamera
 • 16 GB Depolama (ROM)
 • 1 GB Dahili Hafıza (RAM)
 • iOS 8 İşletim Sistemi Versiyonu
Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir
Bu Ürüne Özel Kampanyalı Ürünler

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray AçıklamasıApple iPhone 6 16 GB Space Gray“Büyük Olmanın Ötesinde” iPhone 6 Var...

Yeni iPhone 6, büyük olmanın yanı sıra her yönden gelişmişlik vaad ediyor. Çünkü iPhone 6 yalnızca büyük ve ince değil, aynı zamanda çok daha güçlü ve verimli. Metal yüzey tasarımla Retina HD ekranın eşsiz uyumunu siz de fark edeceksiniz. Donanım ve yazılımın mükemmel birlikteliği, kesintisiz formu ve her yönden üstün yepyeni bir iPhone nesli ortaya çıkardı.

Apple iPhone 6 16 GB Space GrayiPhone’ların En Büyük ve İncesiyle Tanışın

Büyük ve gelişmiş ekranıyla yeni iPhone 6 tasarım sınırlarını aşıyor. Camla metalin eşsiz birleşimi, yepyeni profili ve daha pek çok ayrıntısıyla iPhone 6 size olağanüstü bir deneyim sunuyor. Çok daha büyük ekranı ve üstün özellikleriyle yepyeni bir telefon ortaya çıktı.
Yeni Ekran, Büyük ve İyi...

Ekranı büyütmekle bir başlangıç yapan Apple, daha geniş izleme açılarıyla da yüksek kontrast sunuyor. Yeni Retine HD ekran, çok daha geniş izleme açılarıyla dahi yüksek kontrast sağlayan parlak renkler ve çok daha büyük multi touch özelliğine sahip.

Apple iPhone 6 16 GB Space GrayMükemmel Tasarım

iPhone 6’ya dokunduğunuzda hissettiğiniz ilk şey, cihazın ne kadar mükemmel olduğu olacaktır. Göz alıcı ekranın, yuvarlak kesimli kenarlarla ve anodize alüminyum gövdeyle birleşmesi ortaya yalın fakat etkileyici bir tasarım çıkarttı. Köşelerde sertlik yerine yumuşatılmış hatlar, metal ve camın bir bütünlük içinde birbirini kavraması iPhone 6’nın bize göz ziyafeti yaşatması için yeterli.
Hiçbir Detay Atlanmadı

iPhone 6 ebatları büyük olmasına rağmen kullanıcının bu hissi olumsuz  yaşamasına olanak vermeyen bir cihaz. İnsanlardaki büyük algısını kırmak için şu ana kadar olan en ince ve en geniş iphone tasarım yapıldı. Tabi bu ince tasarımı yapmak için çipler küçültüldü, piller ise daha ince hale getirildi ve kapasiteleri arttırıldı.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space GrayKullanım Kolaylığı

iPhone 6’nın fiziksel tasarımı ve iOS 8 mükemmel bir uyum içerisinde öyle ki iOS’ un kaydırma özelliği ve iPhone 6’nın eşsiz tasarımı size cihazı tek elle kontrol edebilme rahatlığı sağlıyor. Ulaşılabilirlik gibi yeni eklenen özellikler sayesinde iPhone kullanımı daha da kolay hale getirildi. Artık ana ekran düğmesine çift  tıklayarak ekranı aşağı doğru kaydırabilir ve parmağınıza yaklaştırabilirisiniz. Safari veya Mail’de dolaşırken, parmağınızı ekran boyunca soldan sağa kaydırarak ileri doğru, aksi yönde bu hareketi tekrarladığınızda ise geriye doğru gitmeniz artık mümkün. Kullanıcı hareketlerinden yola çıkarak yerleri değiştirilmiş düğmelerle istediğiniz komutu daha az uğraşla verebileceksiniz. iPhone 6’nın zarif tasarımına bir de uzun ses düğmeleri eklendi ve kullanıcının düğmeyle temasıyla birlikte daha belirgin hale gelerek ayırt edilmeleri kolaylaştırıldı. Bir diğer yenilikse üst kısımda bulunan Uyut/Uyandır komut düğmelerinin yan tarafa alınması. Her ürünüyle kullanıcı dostu olan Apple, iPhone 6’ile bunu biraz daha üst noktaya taşıdı.
Gelmiş Geçmiş En Büyük İOS Sürümü

Dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi iOS 8, büyük ekranı en verimli şekilde kullanmak için tasarlanmış kusursuz yeni özellikleri sayesinde, iPhone 6 ile mükemmel bir uyum içindedir. Bu sayede yaşadığınız deneyim daha büyük ve eşsiz olur.
Her Açıdan Kusursuz

Büyük olan her zaman ağır olan değildir. İşte bunun kanıtı olarak iPhone 6 gösterilebilir. Bu hafifliği yakalamak için sıra dışı bir teknoloji kullanılmış iPhone6 tasarlanırken. Büyük dikkatle seçilen malzemeler, tüm detaylar göz önünde bulundurarak bu mükemmel incelik ve  muntazam tasarıma sahip iPhone 6’ya eklenmiş. Anodize alüminyum ve paslanmaz çelikten üretilmiş arka kısım ile ön kısımda bulunan parlak camın kusursuz birleşimi iPhone 6’yı eşsiz bir parça haline getiriyor. Altın, gümüş ve uzay grisi renk serisi onun sade ve şık görüntüsünü tamamlıyor.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space GrayRetina Hd Ekran, Geliştirilmiş Ekran

iPhone 6’nın en belirgin özelliklerinden biri de ekranın yüksek çözünürlüğü ve Retina HD ekranının boyutu olabilir. Tabi bunlar sadece ilk dikkatinizi çekenler. Sonrasında ise; çift etki alanlı pikseller ve geliştirilmiş polarizör, farklı görüntülenme açılarından bile sahici renklerin görülmesini sağlayan bir teknoloji, ve şimdiye kadar yapılmış en ince ve en geniş Multi-Touch ekranlar.
Yeniliklerle Donatılmış Ekran

iPhone’unuza verdiğiniz komutları Retina HD ekran sayesinde görürsünüz bu sebeple ekranınız mükemmel berraklıkta olmalıdır. iPhone 6’nın ekranı; tam sRGB renk standardı, daha yüksek kontrast, ölçülü parlaklık ve beyaz dengesiyle mükemmel berraklığı yakalıyor.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space GrayDaha Yoğun Kontrast

Retina HD ekranı tasarlarken alışılmış yöntemlerin ötesinde bir teknoloji kullanıldı. Kızılötesi ışıklarla ekrandaki sıvı kristallerinin doğru konumlandırılmasını sağlar.Bu sayede siyahlar daha siyah, metinler ise daha net olur bu sayede size etkileyici bir görüntü ulaşmış olur.
Daha Geniş Açılı Görüntüleme

Yeni Retina HD ekran, çift etki alanlı pikselleri sayesinde ekranın tüm yüzeyinde renk netliği sağlar. Bu sayede daha geniş açıdan film ve fotoğraflar mükemmel görüntüsünü korur.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space GrayGeliştirilmiş Polarizör

iPhone’unuz, siz nerede olursanız olun her zaman yanınızdadır. Bazen park, bazen de plaj olabilir. Bu sebepten ötürü, Retina HD ekranınıza entegre edilen gelişmiş polarizör özelliği eklendi. Bu sayede, görüntüler güneş gözlüğüyle bile netlikten bir şey kaybetmezler.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space GrayDaha Büyük Bir Tuval, Daha Yenilikçi Bir Ruh

Son Retina HD ekranı ile daha yayılmış bir görüntü alanı ile birlikte çok daha geniş bakıp yenilikçi bir çok şey yapabilirsiniz. Bilhassa da eklenen alandan en verimli faydalanmanız için tasarlanan yazılımların yardımıyla. 
Ekran Yakınlaştırma

iPhone ekranlarına bakmanın birden fazla yolu vardır. Standart moddayken daha çok sayıda uygulamayı bir anda görüntüleyebilirsiniz. Ya da Ekran Yakınlaştırma özelliğini aktifleştirerek tüm içeriği daha büyük boyutlarda kullanabilirsiniz.


Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space GrayÇok Daha Fazla Sayıda Uygulama, Daha Geniş Ekranda

iOS 8 ile birlikte uygulamalar ilk dakikadan itibaren geniş Retina HD ekranıyla uyum içerisinde olmasını mümkün kılar. Ek olarak, program geliştiricileri, Swift ve Metal gibi platformlar sayesinde önceden mümkün olmayan esnekliğe sahip olduklarından yenilikçi oyunlar ve uygulamalar geliştirecekler.

Apple iPhone 6 16 GB Space GrayVerimliliği de Gücü de “Büyük Olmanın Ötesinde”

64 bit masaüstü sınıfı mimarisiyle yeni A8 çip, çok daha büyük bir ekranı çalıştırırken dahi güçten düşmez. M8 yardımcı hareket işlemcisiyle gelişmiş sensörler ve yeni barometreden kusursuz bir şekilde veri toplar. iPhone 6 daha uzun pil ömrüyle size şimdiye kadar olağandan daha fazlasını vaad eder.

Apple iPhone 6 16 GB Space GrayA8 Çip, Yüksek Performans, Gelişmiş Verimlilik

Yeni A8 çip, bugüne kadar çıkan çiplerin içinde hız olarak ilk sırada durmaktadır. CPU ve grafik işlemlerindeki performansı, öncekilerden bir hayli büyük olan ekranlara ve harika yeni fonksiyonlara güç sağlarken dahi, A7 çip ile kıyaslandığında yüksek performans farkı sunmaktadır. Bu yüzden, bugüne kadar hiç olmadığı kadar komplike grafiklere sahip oyunlar oynayabilir, çok daha yüksek kare hızında video izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray2 Milyar Transistör’e Eşdeğer

A8 çip ile geliştirilmiş 20 nm işlemci gücü devreye girdi. Çok küçük ve çok etkin olan bu çip 2 Milyar Transistör içermektedir. Bu transistörler ile A7 çipine kıyasla verimlilik % 50 oranında artmış bulunmaktadır.


Apple iPhone 6 16 GB Space GrayDaha Uzun Pil Ömrü, Yeni Fonsiyonları Kullanırken Bile

Apple son ürünü iPhone 6’yı verimlilik kriterini birinci sıraya alarak ortaya çıkardı. Çok daha uzun pil ömrü sayesinde, sunulan yeni özelliklerin tamamını ve gelişmiş uygulamaları tüm gün boyunca kullanabilirsiniz.
En iyi Kameranın Arkasındaki Teknoloji

iPhone 6 ile gelen iSight kamera, A8 çip ile Apple tasarımını entegre bir video kodlamasına ve görüntü sinyal işlemcisine sahiptir. Yeni Focus Pixels ile gelişmiş yüz tanıma, aralıksız oto netleme, iyileştirilmiş gürültü azaltıcı türünde yeni fonksiyonlar içermektedir. Bu sayede, iyi kalitede fotoğraf ve video oluşturmak çok kolay bir hale gelmektedir.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space GrayMetal, Standartları Yükseltiyor

A8 çip ve yeni iOS 8 ile yüksek grafik performansı sağlamak için artık METAL var. Oyun geliştiricilerin, iPhone için akıcı konsol türü oyunları yapmalarını sağlayan yeni bir teknoloji diyebileceğimiz Metal, CPU ve GPU’nun birbiriyle sorunsuz çalışarak detaylı ve komplike görsellik oluşturmak için optimize edildi. Bu şekilde, oyun esnasında içine girdiğiniz sanal alem, bundan sonra çok daha gerçeğe yakın hissettirecek.
M8 Yardımcı İşlemci. Size Geleceği Getiren Teknoloji

M8 yardımcı hareket işlemcisi sayesinde telefonla birlikte hareket içerisindeyken ivmeölçer, jiroskop, pusula ve yeni barometreyle her saniye ölçümlemeye devam eder. Bu şekilde, A8 çipin üzerindeki yük azalır ve verimlilik artar. Ve şimdi çok daha fazla şey yapan bu sensörler ile birlikte adımlarınızı, aldığınız yolu ve yükseklik farkını öğrenebilirsiniz.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space GrayBarometre, İvmeölçer, Jiroskop

 • Barometre
 • Barometre, hava basınç farkından yararlanarak yükseklik bilgisi veren bir araçtır. Bu şekilde, yer değiştirdikçe olduğunuz bölgenin yüksekliğini kontrol edebilirsiniz. Hatta ele geçirdiğiniz tepeleri ve çıktığınız merdivenleri dahi ölçümleyebilirsiniz.

 • İvmeölçer
 • İvmeölçer, koşu yaparken ve yürürken katettiğiniz yolu hesaplar. Sensör ile koşu adımları ölçümü GPS teknolojisi sayesinde yapılır ve sensör yapılan her hareketi yakalama hassaslığındadır.

 • Jiroskop
 • M8, hareket ederken ya da sabit olduğunuz durumları algılamanın ötesinde, jiroskop ile beraber çalışarak araç kullandığınızı da saptamaktadır. Bunun dışında bu teknoloji panoramik fotoğraf çekimi veya harekete duyarlı oyunlar oynanırken de aktifleşir.

Apple iPhone 6 16 GB Space GraySadece geniş bir ekran değil. Daha iyi bir ekran

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus elimize geçtiğinde ilk dikkat ettiğimiz şey, yeni yüksek çözünürlüğe sahip ve daha büyük Retina HD ekran oldu. Ama bu güzel deneyim bununla sınırlı kalmadı. Kontrast’ı daha ilerilere taşıyan yenilikler, daha geniş görüntü açıları ve gerçeğe daha yakın renkleriyle, yeni iPhone’ların ekranlar kesinlikle çığır açmış.Bugüne kadar üretilmiş en ince ve en teknolojik Multi-Touch ekranlar.

Apple iPhone 6 16 GB Space GrayDaha Güçlü ve Daha Verimli

Yeni iPhone 6 ikinci nesil 64 bit masaüstü türü mimari kullanılan A8 çip’e sahiptir. Yeni eklenen barometrenin de olduğu gelişmiş sensörler ile birlikte M8 hareket işlemcisi hareketleri daha etkin bir şekilde algılayarak bu gücü yukarılara taşıyor. Daha yüksek performans ve pil süresi, iPhone 6 ile daha çok şey yapmanıza imkan tanır.
Fotoğrafa Daha Farklı Bakıyordunuz, Peki ya Videoya

Pek çok insan fotoğraf çekimi sırasında iPhone kullanmayı tercih ediyor. iSight kamera, artık Focus Pixels özelliği olan yepyeni bir sensöre sahip. Saniyede 60 kare 1080p HD ve saniyede 240 kare ağır çekim ve hızlandırılmış video modu gibi pek çok özelliği sayesinde artık video çekmek çok daha zevkli.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space Gray
Apple iPhone 6 16 GB Space GrayKablosuz Bağlantı Hem Çok Hızlı Hem de Daha Fazla Yerde...

Hızlı kablosuz bağlantılarını destekleyen iPhone 6 dünyanın her tarafındaki ağlara bağlanır. Ayrıca gelişmiş Wi-Fi ile eşsiz bir hızla kablosuz bağlantı kurmaya olanak tanır.
Güvenlik Çok Yakınınızda

Touch ID teknolojisi ile iPhone’unuza en güvenli şekilde erişebilirsiniz. Parmak izi tanıma teknolojisi yalnızca telefonunuzun kilidini açmakla kalmaz, iTunes ve App Store’dan şifre girmeden alışveriş yapmanıza da olanak sağlar.

Apple iPhone 6 16 GB Space Gray


Kamera Özellikleri
 • Arka Kamera
  Bilgisayar dünyasında Mega ön eki, yanındaki birimin 1024 ile çarpılacağını gösterir. Dijital görüntü kalitesini göstermek için de bu özellikten yararlanılarak Megapiksel terimi oluştutulmuştur. Yani 1 Megapiksel özellikli bir kamera 1024 piksel genişliğinde bir fotoğraf çekebilir.
  8.0 Megapiksel
 • Ön Kamera
  1.2 Megapiksel
 • Kamera Zoom
  Görüntünün yakınlaştırılmasıdır. Fotoğraf makinasındaki dijital Zoom özelliğini kullanmak, düşük çözünürlük ve dolayısı ile düşük kalitede resimler çekmenize yol açacaktır. Geleneksel optik Zoomlardan farklı olarak dijital Zoom, resmi çekilen nesneye Zoom yaparak her yaklaşıldığında piksellerin büyüklüğünü (sayısını değil) ikiye katlayan basit bir yazılım kullanmaktadır. Yani sonuç, çözünürlüğü artırılmış bir görüntü değil, daha az sayıda pikselden oluşan bir görüntüdür.
  Var
 • Entegre Flaş
  Led
 • Video Kayıt
  1080p@60fps, 720p@240fps
Güç Özellikleri
 • Bekleme Süresi
  Mobil cihazlarda, hiç görüşme yapılmadan, şarj edilebilir bataryanın tam olarak dolduğu andan, tükenene kadar geçen süredir. Bu süre, en başta baz istasyonuna yakınlık olmak üzere çeşitli nedenlerle değişiklik gösterebilir.
  250 Saat
 • Konuşma Süresi
  Mobil cihazlarda, şarj edilebilir bataryanın tam olarak dolduğu andan, tükenene kadar hiç durmadan görüşme yapıldığında geçen süredir. Bu süre, en başta baz istasyonuna yakınlık olmak üzere çeşitli nedenlerde değişiklik gösterebilir.
  14 Saat
 • Pil Gücü / Türü
  Lithium-ion : Diğer pillere göre daha hafif ve daha dayanıklı olan pil türü. Nikel Metal Hidrit pillere göre daha verimlidirler. Ancak fiyatları da diğerlerine oranla daha yüksektir.
  Miliamper : Bir şarjlı pilin boşalana kadar verebileceği enerji ölçüsü birimi. Birim zamanda iletilen elektron sayısı ile bulunan elektrik akım birimidir. Cep telefonu pillerinde bu birimin yüksek olması, pilin daha uzun süre enerji sağlayabileceği anlamına gelir.
  Li-Po 1810 mAh
Hafıza Özellikleri
 • Dahili Hafıza (RAM)
  1 GB
 • Depolama (ROM)
  16 GB
 • Hafıza Kartı Desteği
  Telefonun dahili hafızası dışında küçük bir kart sayesinde hafızasının arttırılabilmesidir. Bu kartlar çeşitlerine göre fotoğraf makinelerinde kullanılabilir ve bilgisayarlara bağlanıp içeriği buradan da okunabilir.
  Yok
Ekran Özellikleri
 • Dokunmatik Ekran
  Var
 • Ekran Boyutu
  4.7 inç
 • Ekran Çözünürlüğü
  750 x 1334 Piksel
 • Ekran Renk Çözünürlüğü
  16 Milyon
 • Ekran Tipi
  LED-backlit IPS LCD, Capacitive Touchscreen
Bağlantı Özellikleri
 • Edge
  Enhanced Data Rates for Global Evoluation (EDGE) network kapasitelerini destekleyecektir (Aynı anda tutulabilen data miktarı). GSM sağlayıcıları için, bu yeni teknoloji HSCSD ve GPRS data oranları 3 katı kadar hızlanacaktır.
  Var
 • Gprs
  General Packet Radio Service – Genel Paket Radyo Servisi. Yüksek hızlı paket veri iletimine imkan veren ve 2.5G nin temelini oluşturan teknoloji. WAP ta 9600 bit/sn olan veri aktarım hızı GPRS ile 44,000 bit/sn mertebelerine ulaştı.
  Var
 • Şebeke Frekansı 2G
  GSM altyapısını sağlayan sisteme şebeke denir.
  GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - A1549 (GSM), A1549 (CDMA), A1586, CDMA 800 / 1700 / 1900 / 2100 - A1549 (CDMA), A1586
 • Şebeke Frekansı 3G
  CDMA2000 1xEV-DO - A1549 (CDMA), A1586, TD-SCDMA 1900 / 2000 - A1586, HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100
 • Şebeke Frekansı 4G
  LTE 700/800/850/900/1700/1800/1900/2100/2600
 • 3G Bağlantı Hızı
  3. Nesil GSM Hizmetleri (3G ya da 3N) üçüncü nesil kablosuz telefon teknolojisilerine verilen genel addır.
  42 Mbps
 • Wi-Fi
  (Wireless Local Area Network) Kablosuz Yerel Ağ. Mikrodalga veya kızılötesi sayesinde kablosuz çalışan yerel ağ. Kablosuz veri aktarımı sağlayan bir bağlantı standartıdır. WI-FI destekli diğer cihazlar arasında veri aktarımı sağlanabilinmektedir.
  802.11 a/b/g/n/ac, dual band
 • Wi-Fi hotspot
  Cep telefonlarında bulunan dahili modem, bağlantı kurduğunuz bilgisayarın internete girmesini sağlar. Yani modeme sahip olmayan bir bilgisayarı Bluetooth veya data kablosuyla dahili modemi bulunan bir cep telefonuna bağlayarak GSM hattı üzerinden internete giriş yapabilirsiniz.
  Var
 • Nfc
  Var
 • Gps
  (Global Positioning System) Küresel Konumlandırma Sistemi. Sivil ve askeri amaçlarla kullanılan uydulara dayalı bir yön bulma sistemi. Bir GPS alıcısı birkaç metrelik bir hassasiyetle yeryüzündeki konumu ve yüksekliği bildirebilir.
  Var A-GPS, GLONASS
 • Bluetooth
  Yakın mesafelerde, kablosuz iletişime olanak sağlayan bir teknolojidir. Cep telefonu-kulaklık, cep telefonu-bilgisayar, bilgisayar-bilgisayar arasındaki iletişimde kablo zorunluluğunu ortadan kaldırırlar.
  v4.0 - A2DP, LE
 • Görüntülü Konuşma
  Var ( 3G İle )
Diğer Özellikler
 • Garanti
  Bu ürün Apple Türkiye yetkili servisleri tarafından 24 ay süre ile garanti altındadır.
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
 • Kutudan Çıkan Aksesuarlar
  Kullanım Klavuzu , Şarj Cihazı , Garanti Belgesi , Data Kablosu , Kulaklık
 • Marka
  Apple
Genel Özellikler
 • Kategori
  Akıllı Telefonlar
 • SIM
  Nano-SIM
 • 4G
  Var
 • Kullanım Türü
  Dokunmatik Telefonlar
 • İşletim Sistemi
  iPhone OS
 • İşletim Sistemi Versiyonu
  iOS 8
 • Boyut
  138.1 x 67 x 6.9 mm (5.44 x 2.64 x 0.27 in)
 • Ağırlık
  129 gr
 • CPU
  Dual-core 1.4 GHz Cyclone (ARM v8-based)
 • Çift Hatlı
  Yok
 • Alarm
  Var
 • Ajanda
  Var
 • Bas Konuş
  Bas konuş, kullanıcılarının kendi aralarında sesli mesajlaşma yapmalarını sağlayan bir servistir. Bu servis ile birlikte, tek bir tuşa basılı tutarak kendi sesinizi karşı tarafa gönderebilirsiniz. Bas konuş ile tek bir kişiyle sesli mesajlaşabildiğiniz gibi, önceden yaratılan gruplarla da aynı anda sesli mesajlaşabilirsiniz.
  Yok
 • E-mail
  Var
 • HandsFree (Eller Serbest)
  Telefonu ele almadan kullanılabilme özelliğidir. Belli bir mesafeden hem sesleri alır, hem de karşı tarafın sesini telefonun hoparlöründen dışarı verir.
  Yok
 • Hesap Makinesi
  Var
 • Java Desteği
  Platformdan bağımsız programlama dili. Mobil Telefonlar için geliştirilen versiyonu da bulunmaktadır. (j2ME) Bu sayede başta oyunlar olmak üzere, java ile geliştirilmiş birçok uygulama uyumlu telefonlara indirilebilmektedir.
  Yok
 • Ses Kayıt
  Var
 • Sesli Arama
  Cep telefonu modellerine göre küçük farklılıklar gösteren bu özellik, aramak istediğiniz bir numara için önceden kaydettiğiniz bir sesi söyleyerek, telefonun o numarayı otomatik aramasıdır.
  Var
 • Titreşim
  Var
Multimedya Özellikleri
 • MMS
  Var
 • MP3 Çalma
  MP3 : MPEG (Motion Pictures Experts Group) Layer 3 ün kısaltmasından oluşmuştur. Sıkıştırma algoritmaları geliştirilmeden önce bilgisayarlarda ses örnekleri wav, pcm, voc, au, snd gibi biçimlerde saklanıyordu. Bu biçimler insan kulağının duyamayacağı ses frekanslarını da depoluyor, CD kalitesinde 3-5 dakikalık bir ses kaydının saklanabilmesi için 50 ila 70 MB arasında bir sabit disk alanına ihtiyaç duyuyordu. MP3 ise, müzik dosyalarını CD kalitesinde, 16 da 1 oranında sıkıştırdı.

  Mp3 Çalar : MP3 formatındaki ses dosyalarının oynatılabilmesini sağlayan yazılımlardır.
  Var
 • Radyo
  Yok
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(15) Yorum
 • Teşekkür ve Tavsiye 12.08.2015
  Telefonla ilgili yorum yapmaya gerek yok. Dikkat edilmesi gereken, böyle yüksek meblağlı ürünleri bu tarz sitelerden satın alırken duyulan güven önemli olmalı. Ki, hızlıal sitesi, satın almadan teslim aşamasına kadar tüm evrelerde bu güveni bana verdi. Ayrıca önemli bir bilgi; Telefonlarda taksit imkanı yoktur. Diğer sitelerde olmamasına rağmen hızlıal'ın ticari kredi kartlarına 9 taksit imkanı sunması ise siteye artı katıyor. Özetle; Ürün sorunsuz ve hızlı bir şekilde tarafımıza ulaştı ve kullanıyoruz. Sonuç olarak ilgi ve alakaları için tşk ederken, siteyi de tavsiye ediyorum.
  İSMAİL ALKAN
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :2
 • Allah razı olsun. 15.01.2015
  Selamunaleyküm. Hızlıal.com. Sizden almış olduğum ürünümü hızlı, zamanın da ve sorunsuz aldığım için çok teşekkür ederim. Beni memnun ettiniz Allah da sizleri memnun etsin. Allah bol kazançlar versin.
  Eyüp Sarıkoç
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :2
 • Teşekkürler HızlıAl 09.01.2015
  Merhabalar; Ürünümü Hızlıal.com dan aldım. Müşteri hizmetleri her zaman telefon başında ve gerekli desteği olumlu bir tavırla yapıyor. Ürün kapalı kutu olarak geldi. Daha önceden açılmış bir ürün değil kesinlikle. Tam istediğim gibi bir alışveriş oldu.
  Egemen Eren
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :1
 • harıka 27.12.2014
  harıka bır telefon tavsıye edılır
  ahmet abidin
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • Apple farkı! 19.11.2014
  Fiyatını kesinlikle hakediyor. Androidlere göre kesinlikle daha iyi ve daha farklı kalitesini her şekilde belli ediyor
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :3 Hayır :0
 • Tüm zamanların en iyisi 12.11.2014
  Açık ve net tüm zamanların en iyi telefonu. Hızlı teslimat için teşekkürler Hızlıal.
  Marlon Brando
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :4
 • çok çok hızlı 06.11.2014
  ürüne yorum yapmayacağımı insan iphone u eline alınca kaliteyi anlıyor , asıl hızlı al mükemmel 2 günde elime ulaştı teşekkürler hızlı al.
  selahattin şiker
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :1
 • Çok hızlı.. 06.11.2014
  Androidlerden her zaman hızlı olduğunu kabul etmek gerekli. Bir apple mac kullanıcısı olmadan, apple(iphone vs.) hakkında yorum yapanlar kesinlikle objektif olamayacaklarını bilmeleri gerekir.Hızlı işlemler için Hızlıal'a ayrıca teşekkürler..
  burhan özkan
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :2
 • süper 17.10.2014
  ürün tedarik süresinden daha önce elime ulaştı ,çok teşekkürler, yalnızca fatura ünvanımız uzun olduğu için, adresin hepsini kargo firmasına bildirmemişler, kargo başka yere gitti,onun peşinden koşturdum:(
  Alper Gedik
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :11
 • Mükemmel anlayış 07.10.2014
  Ürün ,kargo,zamanlama herşey mükemmeldi ...siteyi tebrik ediyorum
  Mustafa melih Erenel
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :5 Hayır :16
 • Bence iyi 05.10.2014
  Aslında Pahalı bir ürün, ama iOS a alışıp parasıda olanlar için ideal. S5 in Özellikleri daha iyi gözüküyor sanki.
  Tolga Akın
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :11
 • iphone 6 gold 29.09.2014
  ürün bu gün elime geçti ürün çok güzel bir ürün hızlıal adı üstünde hızlı bir şekilde ulaştırdı teşşekür ederim
  mehmet ali yalav
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :5 Hayır :18
 • hizmet kalitesi 29.09.2014
  cuma günü aldım pazartesi sabah elime ulaştı. hızlıala çok teşekkür ederim.
  mehmet ali yalav
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :15
 • Hızlı ve Güvenli 26.09.2014
  Satın alırken 26 Eylülde stoklarda yazıyordu fakat bana 26 eylülde saat 12.30 da teslim edildi. Hızlı ve güvenli alışveriş için teşekkürler...
  Serdar Cumhur Çakaloğlu
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :5 Hayır :21
 • iphone 6 26.09.2014
  ürün, sağlam bir şekilde paketlenip, zamanında gönderildi. ismi gibi hızlı bir site...
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :6 Hayır :22