Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

IPG Sony Xperia Z1 Görünmez Çizilmez Ekran Koruyucu Kılıf (Kuru Uygulama)

Fiyat
30,00 TL


IPG Sony Xperia Z1 Görünmez Çizilmez Ekran Koruyucu Kılıf (Kuru Uygulama) Açıklaması

Invisible Phone Guard (IPG) nedir?

Invisible Phone Guard (IPG) her türlü elektronik cihazların korunabilmesi için var olan en son çözüm şeklidir.
Şeffaf bir film olan IPG piyasada satılan basit koruma asetatları ile kesinlikle bir değildir.
Savaş jetlerinin farlarının kuşlara karşı korunması ve uzay araçlarının cam ve farlarını göktaşlarına karşı koruması için özel olarak Amerikan Hava Kuvvetleri (US Air Force) ve NASA için üretilmiş sıra dışı bir filmdir. IPG ile cihazınız herhangi bir kap kullanmadan en iyi şekilde koruma altına alınacaktır. • ABD hava kuvvetleri ve NASA için üretilmiş güçlü ve inanılmaz şeffaf özel malzeme
 • Olağan üstü ince 0.2mm (çok yakından bakılmadıkça cihazın kaplı olduğunu anlamak imkânsızdır)
 • Invisible Phone Guard tarafından ömür boyu kullanım garantisi
 • Ekranla beraber tüm cihazın ilk satın aldığınız günkü gibi korunmasını sağlama özelliği
 • Cihazınızın üzerindeki hâlihazırda oluşmuş küçük-orta derecede çizikleri doldurarak görünmesini %90’a kadar engelleme özelliği
 • Özel yapısı sayesinde kayganlığını azaltır, böylece hassas cihazınızın kazayla kayıp elden veya bir yerden düşme riskini de ortadan kaldırır
 • Telefonun bütün özelliklerine kapağı çıkarmadan ulaşabilme
 • Invisible Phone Guard (IPG) “Aerospace Grade” bir urundur  aerospace Grade ne demektir?

  Wikipedia,
  Aerospace dünyayı saran atmosfer ve uzay için kullanılan tanımlamadır. Bu terim havacılık ve uzay sanayi için yapılan uzay ve hava araçlarının parçaları, dizaynı, araştırmaları, üretimleri, operasyonları için kullanılır.  Adım adım IPG uygulama:

  Adım 1 : Ellerinizi (ve parmak uçlarınızı) yıkayınız.

  Adım 2 : Cihazınızı kapatınız.

  Adım 3 : Hav ve iplik bırakmayan, yumuşak ve kuru bir bezle cihazınızı iyice siliniz.

  Adım 4 : Ufak bir kabın içerisinde su ve birkaç damla bulaşık deterjanı karıştırınız. Parmak uçlarınızı bu suya batırarak IPG korumanın üzerinde parmak izi kalmasından kaçınabilirsiniz.

  Adım 5 : IPG korumayı arka yüzeyinden uygulama öncesi tek tek çıkarınız.

  Adım 6 : IPG korumanın yapışkan tarafını yukarı getirecek şekilde elinize veya temiz bir yere seriniz. Islattığınız parmak uçlarınız ile yapışkan tarafı ortalardan kenarlara doğru baskıyı azaltarak ıslatınız(köşelerin daha az ıslanması uygulama süresini kısaltacaktır). Cihazınızı değil IPG korumayı ıslatınız.

  Adım 7 : IPG korumayı cihazınıza hizalayarak uygulayınız.

  Adım 8 : Kredi kartı gibi herhangi bir plastik kart kullanarak fazla sıvıyı içerden dışarı doğru itiniz. Sıvıyı kenarlardan atarken açık portlara ve slotlara dikkat ediniz.

  Adım 9 : Uygulama sonrası biraz puslu görünmesi son derece normaldir. Mikro kabarcıklar 12-24 saat içinde kuruma ile birlikte yok olacaktır.

  Yararlı İpucu: Köşeleri avuç içiniz veya başparmağınızı kullanarak 1-2 dakika baskı uygulayarak sabitleyiniz. Ufak parçalar çok ıslanırlarsa sabitlenmekte zorluk çıkarabilirler. Bir süre kurumaya bırakıp tekrar sabitleyiniz.

  IPG Ömür Boyu Garanti

  “IPG’nin Ömür Boyu Garanti” taahhüdü Türkiye distribütörü tarafından sağlanmaktadır.

  IPG Türkiye distribütörü iletişim bilgisi nedir?

 • ipg@cebimikoruyorum.com

  IPG’nin Ömür boyu garantisinden nasıl yararlanırım?

 • Satın aldığınız IPG, cihazınızı koruması esnasında herhangi bir şekilde yırtılır ise “IPG Ömür Boyu Garanti” taahhüdünü isletmeye başlayabilirsiniz.

  IPG Ömür Boyu Garanti” taahhüdünü nasıl devreye sokarım?

 • Lütfen sales@invisiblephoneguard.com ‘a garantiyi kullanmak üzere elinizden geldiğince fazla bilgiyi (İsminiz, ürünün fatura veya fişi, sipariş numaranız, ürün ismi, adeti ve “IPG Ömür Boyu Garanti” taahhüdünüzü başlatma nedeniniz) e-mail olarak gönderin. Bize ne kadar fazla bilgi verirseniz talebiniz o derece hızlı işlem görecektir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size, ürünü geri göndermeniz için iade numarası olan bir e-mail alacaksınız. İade numarasını paketin üzerine BÜYÜK ve OKUNUR bir şekilde yazmanız gerekir ki, biz sizin değişim talebinizi depo girişinden rahatlıkla takip edebilelim.

  IPG Ömür Boyu Garanti” taahhüdü neleri kapsamaz?

 • IPG Ömür Boyu Garanti taahhüdü uygulama hatalarından kaynaklanacak problemleri kapsamaz. Lütfen uygulama talimatını ÖNCEDEN dikkatle okuyunuz ve talimat doğrultusunda uygulamanızı yapınız.

  IPG’yi geri göndermem gerekir mi?

 • Evet. Size e-mail’le gelecek olan iade numarası mailini aldıktan 10 gün içinde, iadenizin bize ulaşması lazımdır. Eğer 10 gün içinde gönderiniz elimize ulaşmaz ise yeni ürünle değişim talebiniz geçersiz sayılacaktır.

  Her iki yön için de gönderim ücreti değişim talebi sahibine aittir.
  Genel Özellikler
  • Uyumlu Olduğu Marka
   Sony
  • Ürün Çeşidi
   Ekran Koruyucu
  Diğer Özellikler
  • Marka
   Invisible Phone Guard
 • Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
  (0) Yorum