Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

iLuv iPad-iPhone Uyumlu Stand IMM514WHT

Ücretsiz Kargo
Fiyat
119,90 TL

iLuv iPad-iPhone Uyumlu Stand IMM514WHT Açıklaması
ILuv IMM 514 ArtStation Pro, iPad deneyiminizi artırarak, estetik ve sinema gerçekliğinde ses kalitesi sunar. Özellikle, Gelişmiş Jaura ™ Sound, iMM514 için tasarlanmıştır. İki izleme seçeneğiyle (yatay ve dikey); müzik, Internet Radyo, video ve oyun oynarken çok daha keyifli kullanım sunar.

Özellikler Sadece ILUV ürünlerine ait olan jAura® Sound teknolojisi patentlidir. Eşsiz bir ses kalitesi deniyimi sunar. Akustik hoparlör sisteminde tiz ve bas sesleri ayrı ayrı duyabilirsiniz.
Cihazınızı tutan eklemli kol dikey veya yatay görüntüleme seçenekleri için kolaylıkla döner.
Kol aynı zamanda maksimum konfor için istediğini her tür eğim ayarını ve açıyı sağlar.
Cihazınızın Apple Store’da aplikasyonu bulunmaktadır.
Tüm aktivitelerinizi gerçekleştirirken cihazınız şarj olur.
IR Uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan; ses ve video parçaları arasında atlamak ve ses seviyesini ayarlama gibi temel fonksiyonları değiştirebilirsiniz.
Aux in girişi sayesinde (3.5mm Jack-Giriş) diğer player özelliği olan cihazlarınızı ILUV Artstation Pro’ya bağlayarak keyfini çıkarabilirsiniz.


Ürün Apple lisanslıdır.

Uyumlu cihazlar Apple: iPad 1, iPad 2, iPad 3 gen, ipad 4, iPhone 4, iPhone 4S, iPod Nano 6. Nesil, iPod Touch 3. Nesil, iPod Touch 4. Nesil iphone 5, iphone 5S, ipad air series, (Çevirici ile kullanılabilir. Ürün içeriğine çevirici dahildir.) Ürün Apple Lisanslı'dır.Ürün Apple Lisanslı'dır.

Diğer Özellikler
  • Uyumluluk
    iPad, iPad 2
  • Çeşit
    Stand
  • Marka
    iLuv
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum