Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Hp C2N93AE 940XL Yüksek Kapasiteli 4'lü Kartuş

Ücretsiz Kargo

HP 940XL Yüksek Kapasiteli Siyah/Camgöbeği/Macenta/Sarı Mürekkep Kartuşları 4'lü Paketi ile lazerlere oranla daha düşük bir maliyetle keskin siyah metinler içeren profesyonel kalitede renkli belgeler yazdırın. Ofis için tasarlanan pigment mürekkepler kullanarak dayanıklı düz kağıt belgeler bastırın.

Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
492,61 TL


Hp C2N93AE 940XL Yüksek Kapasiteli 4'lü Kartuş Açıklaması
HP 940XL Yüksek Kapasiteli Siyah/Camgöbeği/Macenta/Sarı Mürekkep Kartuşları 4'lü Paketi ile lazerlere oranla daha düşük bir maliyetle keskin siyah metinler içeren profesyonel kalitede renkli belgeler yazdırın. Ofis için tasarlanan pigment mürekkepler kullanarak dayanıklı düz kağıt belgeler bastırın.

Özellikler

Lazerlere oranla daha düşük maliyetle profesyonel kalitede renkli belgeler ve keskin siyah metinler elde edin. HP Officejet mürekkepleri %50 daha düşük renkli baskı maliyeti sağlar1. Yüksek kapasiteli kartuşları kullanarak iki kat daha fazla siyah beyaz sayfa yazdırın ve daha yüksek verim alın2.
Ofis için tasarlanan pigment mürekkepleri kullanarak suya ve solmaya karşı dirençli profesyonel, düz kağıt belgeler yazdırın3. Arşivlenmiş çıktı, renk kalitesini onlarca yıl korur4. HP Officejet mürekkepleri, ColorLok logosuna sahip kağıtlarda daha hızlı kurur.
Tüm baskı gereksinimlerinizi tek seferde karşılayın; her paket camgöbeği, macenta, sarı ve siyah HP Mürekkep Kartuşu içerir ve ayrı ayrı satın alınan dört adet kartuştan daha ekonomiktir. Bu uygun Birleşik Paketlerle para ve zamandan tasarruf edin.

Belirtimler

Yazıcı kartuşu renkleri
Siyah, mavi, kırmızı, sarı
Uyumlu mürekkep türleri
 • Pigment bazlı
Baskı kapasitesi (renkli)
1400 sayfa
Baskı kapasitesi (siyah ve beyaz)
2200 sayfa
Sayfa üretimi dipnotu
HP Officejet Pro 8500 All-in-One Yazıcıyla test edilmiştir. ISO/IEC 24711 veya HP test yöntemine ve kesintisiz baskıya dayanan ortalama. Gerçek kapasite basılan sayfaların içeriğine ve diğer etkenlere bağlı olarak büyük değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için bkz. http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies1 600 ABD dolarının altındaki çoğu renkli AiO yazıcılar ve 300 ABD dolarının altındaki renkli lazer yazıcılar, Haziran 2008, en yüksek kapasiteli kartuşlara sahip HP Officejet Pro. Ayrıntılar için: http://www.hp.com/go/officejet.
2 HP 940 Siyah Mürekkep Kartuşları ile karşılaştırılmıştır.
3 ColorLok logolu kağıdın kullanıldığı HP dahili testi temel alınmıştır.
4 ColorLok logolu kağıtları da içeren bir dizi normal kağıdın kullanıldığı HP dahili testi temel alınmıştır. Ayrıntılar için http://www.hp.com/go/printpermanence adresini ziyaret edin.
5 ColorLok logolu kağıdın kullanıldığı HP dahili testi temel alınmıştır.


Uyumlu Ürünler


HP Officejet Pro 8000 Enterprise Yazıcı
HP Officejet Pro 8000 Kablosuz Yazıcı
HP Officejet Pro 8000 Yazıcı
HP Officejet Pro 8500 Kablosuz Hepsi Birarada Yazıcı
HP Officejet Pro 8000 Enterprise Yazıcı(CQ514A)HP Officejet Pro 8000 Kablosuz Yazıcı(CB047A)HP Officejet Pro 8000 Yazıcı(CB092A)HP Officejet Pro 8500 Kablosuz Hepsi Birarada Yazıcı(CB023A)
Diğer Özellikler
 • Ürün Çeşidi
  Mürekkep Kartuşu
 • Marka
  HP
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(2) Yorum
 • fiyatı burada yerli diğer satıcılardan daha uygun 02.10.2014
  kartuşlar ülkemizde gerçekten çok pahalı yurt dışında 4 lü 22 dolar yani 50-60 tl ülkemizde ise 5 kat daha pahalı ancak şu anda türkiye de en uygun fiyattan satan alışveriş sitesi hizlial.com dur kendilerine teşekkür ederim tabiki ürün orjinal.
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • 4 lü kartuş fiyatı normal 18.09.2014
  güvenli alışverişin sitesi teşekkürler hizlial.com siparişimiz güvenli çok kısa sürede elimize ulaştı
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0