Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Hobi & Oyun

Hobi & Oyun

Yetişkinlerin ve çocukların hayatlarında Hobi,, Oyun ve Oyuncakların yeri olması gerekir. Oyun ve oyuncakların çocukların ve bebeklerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerinde büyük yeri vardır.  Oyunlar yetişkinlerinde aynı şekilde analitik yetenekleri ve el becerileri gibi özelliklerini geliştirmelerine yardımcı olurlar. Hangi oyun ve oyuncaklar ne gibi faydalar sağlar? Puzzlelar yetişkinler için hobi ürünleri arasına girer rahatlamak ve günün stresinden kurtulmaya yarayan bu hobi ürünü, ayrıca şekilleri tanıma ve yerleştirme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur. Yetişkin puzzle çeşitleri daha çok parçalı ve karmaşık yapıya sahiptir. Puzzle çocuklarında el becerilerini, görme, şekilleri tanıma gibi yeteneklerini geliştirme konusunda yardımcı olur. Yetişkin oyunları arasında sayılan kutu oyunları güzel vakit geçirme araçlarıdır. Ayrıca sosyal iletişim araçları sayılabilirler.

Model araçlar bazı yetişkinler için bir tutkudur. Metal arabalar veya metal motosikletler gibi farklı kategorilerde çeşitli ürünlere sahip olan bu model araçlar Maisto ve Motor Max gibi markaların ürünleri arasında yer alırlar. Maketler günlük stresten uzaklaşmayı sağlar, el becerilerini geliştirir, dikkati arttırır ve ayrıca yapması keyiflidir. Taş ev maketleri, ahşap gemi kitleri ve dekoratif tekneler gibi farklı maket seçeneklerine sahip Domus, Türkmodel, Decorative Ships markalarını HızlıAl.com’da bulabilirsiniz. Yetişkin oyuncakları arasında yer alan ve eğlence faktörü daha yüksek olan uzaktan kumandalı araçlar yetişkin, çocuk herkesin ilgisini çekiyor. RC Arabalar, RC Gemiler, RC Helikopterler, RC Uçaklar ve RC Tanklar gibi uzaktan kumandalı motorlu araçlar denizde havada ve karada uzaktan kumanda kontrolüyle hareket edebilmekteler. Tam anlamıyla gerçek araçların minyatürleştirilmiş hali olan bu oyuncaklar yakıtla çalışmaktalar ve yedek parça değişimi gibi orijinal boyutlarında ki araçların bakımı için yapılan birçok işlemin aynı şekilde uygulanması gerekmekte. HPI, Traxxas, Maverick ve Nikko gibi minyatür araç markalarının ürünleri içerisinde hem araçları hem de RC Araç Parçaları gibi gerekli ürünleri bulabilirsiniz.

Hobi ürünleri, oyunlar ve oyuncaklar yetişkinlerin rahatlamak, güzel vakit geçirmek ve dinlenmek için başvurdukları ürünler ve yöntemlerdir. Model araçlar, uzaktan kumandalı araçlar, yetişkin puzzleları, tavla, okey, oyun kağıdı, satranç gibi oyun takımları ile maketler, parti malzemeleri ve kostümler gibi pek çok ürün ve daha fazlasını HızlıAl.com’da kolaylıkla bulabilirsiniz.