Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Her Gün - Osho (Bhagwan Shree Rajneesh)

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Her Gün - Osho (Bhagwan Shree Rajneesh) Açıklaması

Osho'nun bilgeliği, yaşamın insanların hem susuzluğunu gidermiş, hem de yerleşik inançlardan oluşma kalıplarını yerle bir etmiştir. Her Gün Osho işte bu bilgeliğin özünü yansıtıyor. Bunu yaparken, çok geniş bir ruhsal ve felsefi geleneği modern bilim ve psikolojinin içerisinde harmanlıyor. Bu ilham verici kitap okuyuculara şimdi ve burada yaşayabilmek için o güne ait seçenekler sunuyor; beden, zihin ve ruhu yeni bir biçimde bütünleştirmek üzere onları kışkırtıyor.

"Madde sadece bilincin bedenidir? Onun giysisi, onun barınağı, onun ikametgâhı, onun tapınağıdır? Ama yaratıcı olan bilinçtir. Ve tapınak yaratıcı için oluşturulur; tersi değil. Madde var olmayı sürdürür çünkü bilinç var olur; tersi değil. Yani maddenin her şey olduğunu düşünenler uykuda kalır, ışığın ne olduğunu asla bilmezler, onlar hiçbir zaman şafağı görmezler. Ve doğal olarak karanlıkta olanlar çok tökezler, kendilerini, diğerlerini de incitirler ve tüm hayatları sadece çatışma, sürtüşme, şiddet, savaştan ibarettir. Onlar asla sevginin ne olduğunu bilemezler çünkü sevgi yalnızca sen ışıkla dolu olduğun zaman mümkündür."
-Osho-

Kitap her gün için düzenlenmiş belirli konularla OSHO'nun bilgeliğini gündelik yaşamımızın bir parçası haline getiriyor. Özellikle seçilmiş ve pratik konular üzerine aydınlanmış bir bilgeliğin ışığıyla bize rehberlik eden kitap her türden okura hitap etmektedir. OSHO'nun artık sayıları on binlerle ifade edilen okurlarını daha da genişletmeye namzet olan bu kitap vitrinlerdeki yerini almaya hazır.
(Tanıtım Bülteninden)
Yazar: Osho (Bhagwan Shree Rajneesh)
Yayın Evi: Ganj Kitap
Boyut: 14.0x21.0
Format: Kitap
Kalite: 2. Hamur Ciltsiz
Sayfa: 376
ISBN: 9789758817788
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum