Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Heat Yapışkansız Ayak Isıtıcısı ( cep sobası) (Fusswamer Für Sohle)

1 Çift
9 x 7 cm
+6 saat 40° C

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Heat Yapışkansız Ayak Isıtıcısı ( cep sobası) (Fusswamer Für Sohle) AçıklamasıAyakkabı Pedleri


Ekstra olarak ayak ve ayak parmaklarınızda 6 Saat boyunca ısının keyfine varın. Isıtma Pedleri ile ayaklarınız artık soğumayacak. Uzun yürüyüşler dahil, mükemmeldir.Kayak, dağcılık, yürüyüş, avcılık sporlarında, maç veya konser izlerken, arazide çalışırken, kısacası hayatın her alanında her zaman kullanabileceğiniz mükemmel bir ısıtıcı ve ilk yardım malzemesi. Cebinize sığacak kadar küçüktür.


Heat Yapışkansız Ayak Isıtıcısı Avusturya'da üretilmektedir.


Kalite Kriterleri : ISO 9001 / ISO 9002, TÜV Rheinland, CE


Teknik Bilgiler:


REAKSİYON:Bir ısıtıcının içeriğini hava geçiren torba dan oluşmaktadır.demir tozunun oksijen ile birleşiminden kaynaklı oksidasyon meydana gelmektedir.Bu reaksiyondan meydana gelen ısı dışarı atılmaktadır. tuz ve su burada bir katalizatör görevini yapmaktadır.Aktif kömür tozu ve vermikulit ise burada suyu tutmakla beraber aynı zamanda bir katalizatör görevini de yapmakta.


Kullanım Şekli :


Aktivasyonsüresi,sıcaklıksüresi ve maksimum sıcaklık seviyeleri çevredeki oksijen faktörü ile bağlantılı olarak farklılık gösterebilir.Isıtıcılar en uygun kullanım şekli yarı kapalı alandadır. Örneğin ayak ısıtıcısını ambalajından çıkardıktan sonra 3 dk. pantolon cebi veya montunuzun cebi v.b. ısınmasını bekledikten sonra ayakkabınızın içine ayağınızın altına ya da üstüne yerleştirin yaklaşık 30 dakikada maksimum sıcaklığına ulaşır. Ortalama sıcaklık 40°C+ olup, 6+ saat devam etmektedir. Kullanım sonrası da organik çöp olarak çevreye herhangi bir zararı olmaz.


İçindekiler :

Demir tozu, su, magnezyum mikası, aktif kömür, tuz çeşitleri.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum