Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

HAYRAT Çocuklara Özel Kur'an Okuyan Kalem

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

HAYRAT Çocuklara Özel Kur'an Okuyan Kalem Açıklaması
Özel Tasarım
Türkiye'de büyük ilgi uyandıran Hayrat Neşriyat Kur'an Okuyan Kalem, artık çocuklarınız için özel tasarımıyla geliyor. Renkli tasarımı, öğrenmeyi kolaylaştıran Elifbası ve çocuklara özel dua kartelasıyla çocuklara Kur'an okumayı sevdirmek her zamankinden kolay.

Tüm Özellikler Mevcut
Çocuklara özel Hayrat Kur'an Kalem, mevcut ürünümüzün tüm özelliklerini taşıyor. Ürün, ses kayıt özelliği, farklı hızlarda okuma, meal ve çoklu hafız seçeneklerinin tamamını destekleyen v3.0 sürümüne sahiptir.

Detaylar
- Zarif ve şık tasarımlı taşıma çantası
- Çocuklara özel tasarımlı kalem
-Gökkuşağı motifli kuşe kağıda baskılı Kur'an-ı Kerim
- Ayet ayet ve kelime kelime okuyabilme
-Yüksek kalitede ses çıkışı
- Koparlör veya kulaklıktan dinleme imkanı
- USB bağlantısı ile bilgisayara bağlayabilme ve şarj edebilme
- Ses kayıt edebilme
- 4 GB hafıza kartı ile geniş depolama alanı

Kutu İçeriği
- Özel tasarımlı Kur'an-ı Kerim ve Kur'an Okuyan Kalem
- Çocuklara özel Elifba
- Dua kartelası
- USB ve şarj kablosu
- Kulaklık
- Özel tasarımlı taşıma çantasıHayrat Çocuklara Özel Kur'an Okuyan Kalem
Hayrat Çocuklara Özel Kur'an Okuyan Kalem

Neden Hayrat Neşriyat'ın Kalem Kur'ân'ı?

1- Kalem Kur'ân ile özel üretilmiş Tecvidli Elifbasından Kur'ân-ı Kerîm öğrenme özelliği bir tek Hayrat Neşriyat Kalem Kur'ânında bulunmaktadır.

2- Hayrat Neşriyat'ın Kalem Kur'ân'ı, bildiğiniz, tanıdığınız, milyonların okuduğu Ahmed Husrev Hattı, Tevâfuklu Kur'ân-ı Kerîm'den okuma yapmaktadır. Ayrıca bu Kur'ân-ı Kerîm Diyanet İşleri Başkanlığından ve Mısır El-Ezher Üniversitesinden mühürlüdür. (Bu Kur'ân-ı Kerim'i sadece bu Kalem Kur'ân ile alabilirsiniz)

3- İlk defa Hayrat Neşriyat tarafından çıkarılan kartela sayesinde Kalem Kuran ile Kur'ân'ı Kerim olmadan sadece bir kart üzerinden de okuma yaparak her yerde rahatça taşıyabilirsiniz. Bu karteladan Kur'ân-ı Kerîmi, aşırları, hac duâlarını, günlük duâları yani tüm okumaları yaptırabilirsiniz.

4- Hayrat Neşriyat'ın Kalem Kur'ân'ı diğer Kalem Kur'ânlarda olmayan Hac ve Umre Duâları ile günlük duâları dinleme imkanı vermektedir.

5- Hayrat Neşriyat'ın Kalem Kur'ân'ı diğer Kalem Kur'ânlarda bulunmayan bir özelliği daha sizlere sunmaktadır. İshak Danış'ın sesinden aşırları dinleyebilirsiniz.

6- Yabancı hafızlar dışında İshak Danış'ın sesinden Kur'ân-ı Kerîm dinleyebilirsiniz.

7- Türkçe meal Kalem Kur'ânda bulunmaktadır.

8- Kur'ân-ı Kerimimiz bir çok Kalemli Kur'ânın aksine orta boydur.

9- Hayrat Neşriyat Kalem Kur'ânı ile ses kaydı yapabilirsiniz.

10- Hayrat Neşriyat, Kur'ân-ı Kerim alanında lider firma olup Türkiyenin her bölgesinde pazarlamacıları ve binlerce satış noktası bulunmaktadır. Kaleminizde üretim probleminden kaynaklanan her türlü hata bir yıl tarafımızdan garantilidir ve arızalı ürünü değiştirerek size teslim ederiz üstelik kargo ücretlerini de biz öderiz. Sitemizin menüsünde bulunan güncelleme başlığına tıklayarak ürününüzü güncelleyebilir ve biz Kalem Kur'ânımıza yeni bir özellik kazandırdıysak bu hizmetten de faydalanabilirsiniz.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum