Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Halkla İlişkiler Nedir?

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Halkla İlişkiler Nedir? Açıklaması"Yüzyılımızın mesleği olarak gördüğümüz Public Relations, 21. Yüzyıla iletişim teknolojisiyle bütünleşerek girdi. Her yeni kitap, her kitabın yeni baskısı bu hızlı gelişimin izlerini taşıyor... Artık Public Relations bütünleşik pazarlamanın olduğu kadar yönetim biliminin de ayılmaz parçası. İnsan kaynakları stratejisi de artık iletişim planlamasına paralel olarak çiziliyor".


Prof. Dr. Filiz Balta Peltekoğlu’nun kitabında bu gelişmeyi somut biçimde hissedebiliyorsunuz.


-Prof. Dr. Alaeddin Asna


Günümüzün olmazsa olmazı halkla ilişkiler, imaj çağının bir gereği olarak değil, iletişim çağının bir zorunluluğu olarak karşımızda. Yeni kavramlarla sınırlarını ve kapsama alanını genişleten, iletişim teknolojilerinin de etkisiyle devingenliği elden bırakmayan halkla ilişkiler, "İletişim Yöntemi"ne doğru emin adımlarla ilerliyor. İletişim kurumsal strateji haline dönüşmesi ve bütünleşik olarak yönetilme zorunluluğu, tüm iletişim uygulamalarının koordinasyonuna dikkat çekerken, halkla ilişkilerin genişleyen işlevi, sözcüğün sınırlarını zorluyor. Ve, duyuru olarak başlıyan halkla ilişkiler serüveni, yüzünü bütünleşik iletişim yönetimine çeviriyor.


Filiz Balta Peltekoğlu’nun 30 yılı aşkın süredir halkla ilişkiler eğitimi içindeki yolculuğunda, "Halkla İlişkilere Giriş" ve "Halkla İlişkiler Nedir?" adlı kitaplarından sonra, halkla ilişkilerin yeniden tanımlanan sınırlarını ele alan ve "iletişim yönetimi"nin habercisi olan, genişletilmiş "Halkla İlişkiler Nedir?" Beta Basım Yayın aracılığıyla okurlarıyla buluşuyor.


Eser sahibi adı: Filiz Balta Peltekoğlu
Kategori adı: Akademik
Kategori adı: Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları
Basım tarihi ay bilgisi: 2014
Sayfa sayısı: 636
Ağırlık bilgisi (gram): 938.00
En bilgisi (cm): 18.50
Cilt tipi adı: Ciltsiz
Kağıt cinsi adı: 1. Hamur
Basım dili: Türkçe
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum