Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Gumush İncili Taşlı Gümüş Set

Ücretsiz Kargo
2
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
440,00 TL
İndirimli Fiyat
219,90 TL
50
Kazancınız
220,10 TL

Gumush İncili Taşlı Gümüş Set Açıklaması

GUMUSH 925 İncili Gümüş Sultan Set
Bileklik Uzunluğu : 19 cm
Küpe Uzunluğu : 1.5 cm
Kolye Uzunluğu : 2 cm
Zincir Uzunluğu Ortalama 45 cm'dir.
Dogal inci ile Özel Zirkon taşların birleşmesi ile ortayan çıkan Sultan Gümüş Set Alınabilecek en güzel Hediyelerdendir.

Saflıgın ve Asaletin simgeleri olan inciler Herzaman Kadınlara Hediye olarak sunulmuştur. 

Beyaz Rengi temizliği ifade eder.  


Paket içeriği :
1 adet Bileklik
1 adet Kolye
1 adet Küpe çifti 
1 adet Silme Bezi
1 Adet Özel Kutu

İnci Nasıl Oluşur     :İstiridye gibi kimi deniz hayvanlarının içinde oluşan değerli, küçük, sert, sedef renginde süs tanesidir. İstridye Ufak bir Kum Tanesini Zamanla sarması ile oluşmaktadır. Bir inci dogasında 3-20  yıl içinde göl ve denizlerde yetişir.
incinin değeri Yuvarlıgı ve Mutazamlıga göre değerlenmektedir. 8 milim 21 milim arasında büyüklükleri değişmektedir.Zirkon Taşın Özelliği  
Doğal Taşlara nazaran  Fazlasıyla parlak ve Berrak olmalarıdır.
Zirkonyumun doğal durumunda bulunan, renksiz, sarı, yeşil, kahverengi türleri olan doğal ve saydam, değerli taşlardır.
Zirkon Taş ateşe çok dayanıklı, beyaz renkli, katı bir taştır.
İncinin Anlamı ve Efsanesi :   Güney Çin denizi’nin eski adalarında renkli inciler, istiridyeler içinde Doğumu bekler. Ve yaşını almış yerliler der ki:
‘’ Bir İnci içinde sihrin gücünü gizler ‘’

Ve her kim ki açarsa o istiridyeyi, tüm güzel rüyaları  gerçeğe döner...

inci sadece istridyelerin tam ortasında olursa Beyaz olarak  çıkmaktadır. Bu manasından dolayı  hayatımın tam ortasından anlamı ile erkekler tarafından Kadınlara hediye edilmektedir.
Günümüzün trendlerine uygun modeliyle her zaman beğenerek kullanabileceğiniz bir ürün.
Diğer Özellikler
 • Marka
  Gumush
 • Tipi
  Tasarım
 • Maden Tipi


  Altın: Parlak sarı rengi ve ışıltısıyla göz alan çok ağır bir metaldir. Üstelik kolay kolay tepkimeye girmeyen çok kararlı bir element olduğu için havadan ve sudan etkilenmez. Bu yüzden hiçbir zaman paslanmaz, kararmaz ve donuklaşmaz. Bir başka özelliği de saf haldeyken çok yumuşak olmasıdır; bu nedenle kolayca dövülerek biçimlendirilebilir. Altın bütün bu özellikleriyle tarih boyunca en kıymetli metallerden sayılmaktadır.

  Gümüş Işığı yansıtma gücü ve şekil verilebilen esnek yapısıyla eski çağlardan bu yana insanoğluna eşlik eden değerli bir metaldir. Dünyanın kadim kültürleri ve çok çeşitli medeniyetleri tarafından çeşitli amaçlarla yüzyıllar boyunca işlenmiş bu maden, kendine özgü beyaz bir renge ve parlaklığa sahiptir. Tüm metaller arasında en beyazıdır. Özenle parlatıldığında, kusursuz bir yüzey ortaya çıkar. Takı ve mücevher dünyasında onu vazgeçilmez kılan nedenlerin başında da bu özelliği gelir.
  Gümüş
 • Tasarım
  ---
 • Maden Rengi


  Sarı Altın: Altına gümüş eklenirse, kuyumculuk sektöründe yeşil altın denilen, halk arasında sarı altın denilen renk yakalanır.

  Kırmızı Altın: Katkı metalinin bakır ağırlıklı olması durumunda “kırmızı altın” denilen renk yakalanır.

  Beyaz Altın: Beyaz renge yakın çeşitli metallerin tamamlayıcı olarak kullanılmasıyla ortaya çıkar.
  Beyaz
 • Taş Türü
  Elmas: Doğal maddelerin en ışıltılısı, değerli taşların en gözdesi olan elmas, karbonun yeraltındaki binlerce yılda olağanüstü sıcaklıklarda ve büyük bir basınç altında sıkışmasıyla oluşmuştur. Dünya üzerinde bilinen en sert madde olmasından ve ışığı çok iyi kırmasından dolayı en kıymetli mücevherdir.

  Pırlanta: Pırlanta, mücevher dünyasının en kıymetli madeni olan elmasın, kusursuz şekilde kesilmiş, en ışıltılı halidir. Fasetli özel kesimi, ışığı tüm yüzeyleriyle kabul eder ve en parlak formunu oluşturur. Binlerce yıl karanlıkta uyuyan ve ışığı tanımayan pırlanta, elmasın ışıkla sonsuz aşkının simgesidir.

  Yakut: Yüzyıllar boyunca sahip olduğu şehvetli kırmızı tonuyla tutkunun ve gücün taşı olarak bilinen yakut, elmastan sonraki en sert değerli taştır. Doğada kırmızının çok farklı tonlarında bulunup; sevgi, güven, sadakat ve cesareti simgeler.

  Zümrüt: Mücevher dünyasında pırlantadan sonra en kıymetli taşlardandır. Zümrütü bu kadar değerli kılan, karakteristik renginin, doğadaki bütün yeşil tonlarını içermesidir. Yani yeşilin hayal edilebilecek en müthiş ve en göz alıcı halidir.

  Safir: Dünyanın en değerli taşlarından biri olan safir sert, ısıya dayanıklı ve genellikle mavi renktedir. Sadakatin, arkadaşlığın ve güvenin sembolü olup özgürlük hissi verir.

  İnci: Değerli süs maddeleri arasında bir canlı (İstiridye) tarafından oluşturulan tek mücevherdir. Sade ve duru güzelliği çağrıştıran inci kişiye verilen yüksek değerin simgesidir.

  Zirkon: Kahverengi, yeşil, mavi, açık kırmızı ve sarı renkte olup yarı değerli madenlerdendir. Şeffaf olanının ise parlaklığı sebebi ile pırlantadan ayırt edebilmesi, uzman olmayan kişilerce çok güçtür.

  Swarovski: Lazer kesim ile parlaklığı öne çıkarılan, kendisine has ışıltısı kübik şeklendirme ile artırılan zirkon taşlar, elmasa çok yakın sertlikleri ile pürüzsüz bir ışık yansıtma yeteneğine sahiptirler ve doğal bir ışıltı ile parlarlar.
  İnci
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum