Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

GreenTech GT-IP33HD Yatay /Dikey Hareketli Wireless-N Kablosuz IP-HD Kamera

Ücretsiz Kargo
Fiyat
299,00 TL

GreenTech GT-IP33HD Yatay /Dikey Hareketli Wireless-N Kablosuz IP-HD Kamera Açıklaması
Pratik Kurulum:  QR Kare Kod uygulaması ile hiçbir teknik desteğe ihtiyaç duymadan 5 dakika içerisinde kurulumunuzu tamamlayıp, tablet veya telefonunuzdan görüntülemeye başlayabilirsiniz.
Yüksek Kalitede Görüntü: Kameranın 720×1080 piksel çözünürlüğü sayesinde görüntüleme işlemini oldukça yüksek bir kalitede HD olarak yapabilirsiniz.
Kayıt: Kamera üzerinde bulunan TF girişi ile 32 GB’a kadar destekli SD Kartınıza kayıt yapabilir; görüntülerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz cihaz üzerinden izleyebilirsiniz.
Geniş Açıda Görüntüleme: Kameranın yatay 270°, dikey 90° dönebilen başlığı sayesinde cihazlarınızdan uzaktan kontrolle geniş açılı bir alanı görüntüleyebilirsiniz.
Kablosuz: Kameranın WiFi özelliği sayesinde sadece güç kablosuna bağlı bir şekilde ağ kablosuna ihtiyaç olmadan cihazlarınızdan görüntüleme yapabilirsiniz.
Karşılıklı İletişim: Kamerada bulunan dahili mikrofon ve hoparlör ile sesinizi kameranın bulunduğu ortama ulaştırabilir veya kameranın bulunduğu ortamı kolaylıkla dinleyebilirsiniz.
Ekran Resmi Yakalama: Kameranızın “CAPTURE” özelliği ile telefon, tablet veya bilgisayarınızda kameranızı görüntülerken istediğiniz anda pratik bir şekilde ekranın görüntüsünü alıp, resmi kaydedebilirsiniz.
Güvenlik: Telefon, tablet veya bilgisayarınızdan kolaylıkla değiştirebileceğiniz parola ve yönetebileceğiniz gizlilik ayarları ile son derece güvenli bir şekilde kameranızı görüntüleyebilirsiniz.
Diğer Özellikler
  • Garanti Süresi
    2 Yıl
  • Marka
    Greentech
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum