Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

GreenTech GT-IP11HD Wireless-N Kablosuz IP-HD Kamera

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


GreenTech GT-IP11HD Wireless-N Kablosuz IP-HD Kamera Açıklaması
Pratik Kurulum:  QR Kare Kod uygulaması ile hiçbir teknik desteğe ihtiyaç duymadan 5 dakika içerisinde kurulumunuzu tamamlayıp, tablet veya telefonunuzdan görüntülemeye başlayabilirsiniz.
Yüksek Kalitede Görüntü: Kameranın 720×1080 piksel çözünürlüğü sayesinde görüntüleme işlemini oldukça yüksek bir kalitede HD olarak yapabilirsiniz.
Kayıt: Kamera üzerinde bulunan TF girişi ile 32 GB’a kadar destekli SD Kartınıza kayıt yapabilir; görüntülerinizi istediğiniz zaman, istediğiniz cihaz üzerinden izleyebilirsiniz.
Kablosuz: Kameranın WiFi özelliği sayesinde sadece güç kablosuna bağlı bir şekilde ağ kablosuna ihtiyaç olmadan cihazlarınızdan görüntüleme yapabilirsiniz.
Karşılıklı İletişim: Kamerada bulunan dahili mikrofon ve hoparlör ile sesinizi kameranın bulunduğu ortama ulaştırabilir veya kameranın bulunduğu ortamı kolaylıkla dinleyebilirsiniz.
Ekran Resmi Yakalama: Kameranızın “CAPTURE” özelliği ile telefon, tablet veya bilgisayarınızda kameranızı görüntülerken istediğiniz anda pratik bir şekilde ekranın görüntüsünü alıp, resmi kaydedebilirsiniz.
Güvenlik: Telefon, tablet veya bilgisayarınızdan kolaylıkla değiştirebileceğiniz parola ve yönetebileceğiniz gizlilik ayarları ile son derece güvenli bir şekilde kameranızı görüntüleyebilirsiniz.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum