Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Gigaset SL910 Açıklaması

Siemens Gigaset SL910

Yenilikçi Gigaset SL910 dokunmatik ekranlı telsiz telefon

Yenilikçi Gigaset SL910 dokunmatik ekranlı telefonun sunduğu sezgisel navigasyon, adapte edilebilir araçlar ve zarif tasarımı ile ev telefonlarının yeni dünyasını keşfedin. Büyük, 3,2” dokunmatik ekranı okumak ve gezinmek için son derece rahattır. Kullanıcı ara yüzü çok çeşitli fonksiyonlara hızla erişim sağlar, telefonla konuşmayı hiç olmadığı kadar rahat kılar. Yüksek kaliteli orijinal metal el cihazı ve şarj cihazı sofistike, şık bir görünüm ve his yaratır.Tek tuş ile arama listelerine ulaşım ve arayan kişiye resim atama, Kullanımı kolay, 500 vCard girişine kadar kaydırılabilir adres defteri Senkronizasyon, indirme ve kablosuz kulaklık bağlantısı için Bluetooth® ve USB Özelleştirilebilir zil melodileri ve ekran koruyucu resimleri için kolayca indirilebilen ses ve resim dosyaları 14/200 saat konuşma/bekleme süreleri şarj etmeye gerek kalmadan 3 güne kadar standart kullanım sağlar.
Siemens Gigaset SL910

Fonksiyon ve tasarımda mükemmellik

Gigaset’in tam dokunmatik kullanıcı ara yüzlü büyük 3,2” kullanıcı dostu kapasitatif dokunmatik ekranlı ilk ev telefonu. Ekranındakileri okumak ve menüsünde dolaşmak çok kolay. Ev telefonu dünyası orijinal metal el cihazı çerçevesi ve şarj cihazından oluşan bu şık cihazla yeni bir seviyeye ulaşıyor.

Üç ana ekranda kolayca gezinin

Fonksiyonları son derece rahat kullanılacak şekilde arama, mesaj ve özelleştirilebilir bilgi merkezleri şeklinde bölmüşlerdir. Kullanımı kolay, 500 vCard girişine kadar kaydırılabilir adres defteri ve Özelleştirilebilir zil melodileri ve ekran koruyucu resimleri için kolayca indirilebilen ses ve resim dosyaları ile kişilerinize saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.
Siemens Gigaset SL910
Siemens Gigaset SL910

Bütün verileriniz tüm cihazlarınızda

Bluetooth® teknolojisine sahip olan Siemens Gigaset SL910 ile her an güncel kalın. Outlook’taki kişilerinizi Bluetooth® veya mini-USB üzerinden Gigaset SL910 ile senkronize edebilirsiniz.  Resimli arayan kimliği ve ekran koruyucu resimlerini ya da zil sesi için müzik dosyalarını indirebilirsiniz. Aynı teknoloji ile eller serbest konuşma özgürlüğü  sağlar ve kablosuz Bluetooth® kulaklığı kolayca bağlayabileceğiniz için telefonda konuşurken işinizi yapmaya da devam edebilirsiniz.

Kişiselleştirin

Gigaset SL910 ses dosyaları indirerek zil melodilerini ve ekran koruyucusu resmini özelleştirmenize izin verir.
Siemens Gigaset SL910
Siemens Gigaset SL910

Günlerce konuşun

14 saate kadar konuşma süresi ve 200 saate kadar bekleme süresi sunan Siemens Gigaset SL910 ile yeniden şarj etmeye ihtiyaç duymadan üç güne kadar arama yapabilir ve gelen aramaları cevaplayabilirsiniz.

Güvenilir asistanınız

Takvim ve alarm fonksiyonları ile bir daha asla randevunuzu kaçırmazsınız veya uyuyakalmazsınız. Ayrıca telefonunuz, bir bebek monitoru gibi odada belli bir ses seviyesinin üstüne geçildiğini size bildirir.
Siemens Gigaset SL910
Siemens Gigaset SL910

ECO-DECT: enerji tasarrufu sağlayan

Gigaset SL910’nun enerji tasarrufu sağlayan güç kaynağı çok daha az elektrik tüketir, bu sayede çevre ile dosttur. Tüm Gigaset telsiz telefonlar gibi ana ünite ile el cihazının arasındaki mesafeye bağlı olarak iletişim gücünü değişken biçimde ayarlar. Ayrıca Gigaset SL910’nun ana ünite iletim gücünü %80 azaltabilirsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey ECO Modunu seçmektir. Bunun da ötesinde, radyasyonsuz ECO Mode Plus telefon bekleme modundayken iletim gücünü kapatır.

Ama herzaman daha fazlası var!

Muhtemelen telefonunuzun arkasından koşmaktan daha önemli işleriniz vardır. İşte bu yüzden Gigaset SL910, evinizde uygun ikinci bir yere konulabilecek başka bir el cihazı ile, mesela SL910H, eşleştirilebilir. Basitçe Gigaset SL910H el cihazını var olan baz istasyonunuza kayıt edip ihtiyacınız olan her zaman keyfini yaşabilirsiniz. Aslında Gigaset SL910 toplamda altı adet el cihazına kadar desteklemektedir.
Siemens Gigaset SL910
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(6) Yorum
 • Gigaset Sl910 17.03.2014
  onbeş gündğr kullanıyorum çok şık ve özellikli bir cihaz fiyatı çok uygun tavsiye ederim
  Melih Artar
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :0 Hayır :0
 • ŞIK BİR TELEFON 23.12.2012
  ÜRÜNÜ ŞIK OLDUĞU İÇİN TERCİH ETTİM.GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL EKRANA RENKLİ FOTOGRAF YÜKLEYEBİLMEK GİBİ GÜZEL ÖZELLİKLERİ VAR.ANNEME KESİNLİKE CEP TELEFONU KULANDIRAMIYORUZ BU TELEFONLA EN AZINDAN KOMŞUYA İNDİĞİNDE BİLE GÖRÜŞEBİLECEGİZ ÇOK MANMUNUZ EV TELEFONU KULANANLARA TAVSİYE EDİYORUM
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :2 Hayır :0
 • İyi... 29.11.2012
  Şıklığı ve özellikleri açısından çok üstün bir telefon... Ancak çok fazla teknolojik olması orta yaş üzerini zorlayabilir :)
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :3 Hayır :1
 • güzel 10.10.2012
  hem uygun hemde şık bir ürün
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0
 • şık 09.10.2012
  hem uygun hemde şık bir ürün
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :1 Hayır :0
 • ŞIK VE GÜZEL 22.06.2012
  ÜRÜNÜ ŞIK OLDUĞU İÇİN TERCİH ETTİM.GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL EKRANA RENKLİ FOTOGRAF YÜKLEYEBİLMEK GİBİ GÜZEL ÖZELLİKLERİ VAR.MUADİLİ SUAN YOK :) BU ARADA HİZLİAL.COM A HEM PIYASADAKI EN UCUZ FİYATA BU URUNU TEDARIK ETTIĞI İÇİN,TUM SORULARIMA CEVAP VERDİKLERİ İÇİN,HEMEN ELİME ULAŞTIRDIKLARI İÇİN TESEKKÜR EDERİM.
  İsimsiz
  Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
  Evet :4 Hayır :2