Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Gigaset S820 Açıklaması

Siemens Gigaset S820

Yeni Çalışma Arkadaşınız Siemens Gigaset s820

Dokunmatik ekran özellikleri, kullanışlı tuş takımı ve özelleştirilebilir ayarları Siemens Gigaset S820 telefonu yüksek performanslı bir çalışma arkadaşı yapıyor. 

Gigaset S820 akıllı ve sanatsal boyutta özellikleri olan kablosuz telefondur. Dokunmatik ekranı tüm önemli fonksiyonları parmaklarınızın ucunda tutar. 2,4” olan geniş ekran ölçüsü ile rahat okunurluk ve kolay idare edilebilirlik sunar. Yüksek kaliteli tuş takımıda dokunmatik ekrana basit arama konusunda destek sağlar.  Siemens Gigaset S820 telsiz  telefonun birçok özelliği; aramaları susturma, görünmeyen numaralardan gelen aramaları engelleme ve yazılı mesajları yönlendirme1 gibi özellikleride barındırır. Favoriniz olan altı özelliği seçip bekleme ekranında anında erişim için tutabilirsiniz. Gigaset’s Eco Mode Plus teknoloji sayesinde, artık ev telefonunuzun en yüksek çevrecilik ve radyasyon yaymama standarlarını sağladığından emin olabilirsiniz.

Çağrı yönetimi
Gigaset S820 de çağrıları yönetmek çok basit ve kolaydır. Eğer günün belli zamanlarında rahatsız edilmek istemiyorsanız zaman bazlı çağrı susturma fonksiyonundan yararlanabilirsiniz. Numarası gözükmeyen çağrılardan rahatsız mı oluyorsunuz? Tüm numarasız çağrıları susturma ve hatta belli numaralardan gelen çağrıları engellemeyi seçebilirsiniz. Günlük hayata en uygun ayarlardan biriside çağrı ve mesaj1yönlendirmesidir. Mesela siz evde yokken gelen tüm çağrıları ve yazılı mesajları cep telefonunuza yönlendirebilirsiniz.

Ayarlanabilir özellikler
Gigaset S820'nin özelliklerini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın. Quick Sync ve Bluetooth® teknolojileri size rehberlerinizi, mesela, Outlook dosyalarınız ile senkronize etmenize olanak sağlar. Rehberinizdeki kişilere özel çalma sesleri için ses dosyaları ve resimli kimlikleri içinde resimler indirebilirsiniz. Bu kablosuz telefon 500 vCard girişine kadar izin veren bir telefon rehberi sunmaktadır. Herbir girişde 4 numaraya kadar destekler. Ve herbir kişi için doğumgünü hatırlatması koyarak kablosuz telefonunuzu gerçek bir pratik iş arkadaşına dönüştürebilirsiniz.

Kolay organizasyon araçları 
Son görüşmelere kolayca devam ederken cevapsız aramalara saniyeler içinde geri dönün. Gigaset S820 ekranında tek tuş ile ulaşılacak şekilde aranan, arayan ve cevapsız aramaların listelerini tutar. Pratik araçlar bukadarda değil: kablosuz telefonun takvimini, gün hatırlatma özelliğini ve ertelemeli alarmlı saatini kullanarak organize kalın.

Rahat arama
20 saate kadar konuşmanı zamanı sunan Gigaset S820 ile istediğiniz kadar konuşun. 250 saate kadar bekleme süresi sunan bataryası ile artık el cihazınızın şarjı için endişelenmeniz gerekmeyecek. Görüşmelerinizde sesler mükemmel High Sound PerformanceTM kalitesi ile iletilecek. Görüşme sırasında da kolayca el cihazının yanındaki tuşlara basarak sesi ayarlayabilirsiniz.

Siemens Gigaset S820
Siemens Gigaset S820

ECO DECT: Saf enerji tasarrufu ve indirgenmiş radyasyon2

Gigaset S820’nin enerji tasarrufu sağlayan güç kaynağı çok daha az elektrik tüketir, bu sayede hem çevre hem de cüzdanınız için dosttur. Tüm Gigaset telsiz telefonlar gibi ana ünite ile el cihazının arasındaki mesafeye bağlı olarak iletişim gücünü değişken biçimde ayarlar. Ayrıca sizde Gigaset S820’nin ana ünite iletim gücünü %80 azaltabilirsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey ECO Modunu seçmektir. Bunun da ötesinde, radyasyonsuz ECO Mode Plus telefon bekleme modundayken iletim gücünü kapatır.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum