Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Gigaset DX800A Siyah Açıklaması

Siemens Gigaset DX800A

Bir telefon ve değişim

Siemens Gigaset DX800A telefon sayısız kullanışlı fonksiyonlar ve esnek seçenekleri ile  bir değişim, içermektedir.  Gigaset DX800A telefonda birden fazla satır vardır. Dört'e kadar  paralel arama yapılabilir . Ayrıca Outlook kişileri kolay ithalat için izin, bilgisayarınızla birlikte telefon senkronize etme seçeneğiniz vardır. Eğer mevcut değilken, üç entegre cevap makinelerinden biri sizin için çağrı alacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Dahası da var: profesyonel fonksiyonları, renkli ekran ve çeşitli bağlantı seçenekleri ile, bu küçük işletmeler ve ev ofisler için mükemmel bir seçimdir.

Kişi Sync

Doğrudan Outlook tüm kişilerinizi senkronize ® USB üzerinden veya Bluetooth ile, ® cep telefonunuzdan. Bu sayede kendi numarası bilgileri, zil sesleri ve ekran koruyucular ile telefonunuzu kişiselleştirmek için bu özellikleri  kullanabilirsiniz.
Siemens Gigaset DX800A
Siemens Gigaset DX800A

Handsfree

Siemens Gigaset DX800A telefıonda  konuşmaya devam ederken bile başka bir görevinize devam edebilirsiniz, böylece eller serbest konferans ve çağrı yararları içerir.Eğer notları almak veya bir sunum online üzerinden konuşmak istiyorsanız  bu büyük bir özelliğidir.

Her zaman kullanılabilir

Bireysel zaman damgalı duyurular ile üç telesekreter istediğiniz zaman ve seçtiğiniz tam bir şekilde, herhangi bir hat üzerinde her zaman kullanılabilir olduğundan emin olunuz. Kolayca kişileri duymak ve ne zaman hangi mesaj yapılandırabilirsiniz. Örneğin çalışma saatleri ve mesaj 2 dışında çalışma saatleri içinde mesaj gönder 1.
Siemens Gigaset DX800A
Siemens Gigaset DX800A

Telefon yeni bir yol inşa

Farklı (geleneksel) sağlayıcıları kullanabilir veya henüz DX800A all-in-bir telefon ve değişim, sadece Internet telefonları geçmek istemiyorsanız - faks bağlantısı ile - bir çözüm sunar. Geleneksel analog birleştiren bir telefon, ISDN ve İnternet telefonu çoktan başladı bir gelecek için değerli bir yatırımdır.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
  • Muhtesem 17.03.2014
    cihazi bir arkadaşımda gördüm. Gerek özellikler gerekse ileriye dönük teknolojiyi takip etmek isteyenlere tavsiye ederim ben de almayi düşünüyorum
    Melih Artar
    Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
    Evet :0 Hayır :0