Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Gigaset DX500A Siyah

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Gigaset DX500A Siyah Açıklaması

Profesyonel özellikleri ve mobil bağlantısıyla verimli masaüstü telefon.

Gigaset DL500A, akıllı ev ofisler ve küçük işletmeler için vazgeçilmez bir masaüstü telefondur. Modern tasarımından, büyük 3.5 inç TFT renkli ekranına, bu kablolu telefon hem ofis masanızda çok şık duracak hem de işiniz için uygun özellikleriyle profesyonel çözümünüz olacak. Entegre edilmiş, 500’e kadar vCard kayıt edebileceğiniz telefon rehberiyle kişilerinizi düzenlemek çok kolay. Dahası, PC tabanlı adres defterlerine erişebilir, otomatik arama özelliğiyle rehberde kişileri kolayca bulabilir ve CTI arayüzüyle PC’nizin rehberindeki kişileri direk arayabilirsiniz.Gigaset DL500A, mobil telefonlara bağlanabileceğiniz ve eller serbest konuşabileceğiniz Link2Mobile özelliği ile Bluetooth teknolojisiyle donatılmıştır. Enerji tasarrufu özelliği bulunan bu telefon çevreyi de korur. Gigaset DL500A, entergre telesekreteri sayesinde 55 dakikaya kadar kayıt yapabilme özelliğiyle bırakılan mesajları hiç kaçırmaz.Gigaset DL500A, işinize uygun özellikleri, modern tasarımı ve büyük renkli ekranıyla, profesyonel beklentilerinizi karşılayabilecek yetenekte bir ofis yöneticisidir. Kullanım esnekliği. Link2Mobile özellikli Gigaset DL500A, kablolu telefonunuzun rahatlığıyla mobil aramalar yapabilmenizi sağlar. Bluetooth mobil bağlantısı sayesinde, gelen aramaları masaüstü telefonunuza yönlendirirerek hayatınızı kolaylaştırır. Gigaset DL500A, aynı anda pek çok işi yapabilmeniz için, kablolu veya kablosuz Bluetooth kulaklığınızla eller serbest görüşme yapmanıza yardımcı olur. Gigaset DL500A, 6 adete kadar el ahizesi kullanmanızı destekleyen özelliğiyle, sisteminizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda genişletmenize olanak sağlar.

Profesyonel rehber yönetimi

Gigaset DL500A, rehber yönetimi sözkonusu olduğunda, küçük işletmeler ve yoğun mekanlara yardımcı olabilecek yeteneklere sahiptir. Bu değerli telefon, aynı kişiye ekleyebileceğiniz tam 3 telefon numarası ve e-posta adresiyle birlikte 500’e kadar vCard saklayabileceğiniz telefon rehberinin yanı sıra PC temelli adres defterlerinize bağlanabilir. Gigaset QuickSync Yazılımı girdi eşitlemeyi sağlar. CTI arayüzü ile ihtiyacınız olan bilgileri otomatik arama özelliğiyle bulabilmenizi ve aramalarınızı PC’nizden yapabilmenizi sağlar. Gigaset DL500A, çevrimiçi ağ dizinine bağlanmanızı ve Sarı Sayfa araması yapmanızı sağlayarak, ihtiyacınız olan kişilerin detaylı bilgilerine kolayca erişmenize yardımcı olur. Böylelikle zaman kazanır ve gereksiz efor sarf etmezsiniz. 
Siemens Gigaset DL500A
Siemens Gigaset DL500A

Gelen aramalarınıza cevap verir.

Gigaset DL500A’nın entegre telesekreteriyle size bırakılan mesajları asla kaçırmazsınız. 55 dakikaya kadar telesekreter kaydı yapabilimesi sayesinde, sizi arayanlar, çok detaylı mesajlar bıraksalar bile, mesajları asla yarıda kesilmez.  
Bu güvenilir telefon, büyük TFT renkli ekranında bildirim göstermekten, sizi SMS ile bilgilendirmeye kadar  telesekreterinizde bekleyen mesajları almanız için elinden geleni yapar. Ve profesyonel rahatınız için, Gigaset DL500A telesekreteri konuşmalarınızı dahi kaydedebilir.

Çevreyi Koruyan Verimlilik.

Gigaset DL500A enerji tasarruflu güç ünitesine sahiptir, bu şekilde daha az elektrik tüketerek çevreyi korumanıza ve ekonomi yapmanıza yardımcı olur. Daha fazla enerji tasarrufu için, zaman kontrollü gece modu, telefon kullanılmadığında ekranını kapatır. Ana istasyona kayıtlı kullanılan el ahizesi olmadığı anlarda DECT gücü tamamen kapanır. El ahizeleri kullanılırken, ana istasyona iletilen elektrik mesafeye bağlı olarak belirgin ölçüde düşer. Ayrıca ECO Mode’a alarak elektrik iletimini %80’e kadar düşürebilirsiniz. Dahası, radyasyonsuz ECO Mode Plus, el ahizeleri bekleme modundayken güç iletimini kapatır. Profesyonel enerji tasarrufu için Gigaset DL500A hepsi birarada telefona güvenebilirsiniz.
Ayarlanabilir eller serbest özelliği, profesyonel rehber yönetimi özelliği ve mobil cihazlara Bluetooth bağlantısı sayesinde, Gigaset DL500A küçük işletmelerin günlük ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek bir masaüstü telefondur.
Siemens Gigaset DL500A
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum