Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Gigaset DE310 IP PRO Siyah

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Gigaset DE310 IP PRO Siyah Açıklaması
Optimum fiyat ve kalite

Eğer iş telefon trafiği düzenlemek ve yönetmek için basit bir yol istiyorsanız, DE310 IP PRO aradığınız sadece budur. Basit bir navigasyon sorunsuz menüler arasında gezinmek için izin iken, ışıklı ekrandan seçenekleri dikkate kolaydır. Kurulum hızlı ve sihirbazları kullanarak kolaydır.Gigaset DE310 IP PRO Siyah

Duvar montaj

Herkes bir masanın kullanımı vardır gibi, iyi bir çözüm de duvara bir telefon asmak mümkün değildir. Montaj mağazalar, garajlar, oteller vb mutfaklarda kullanışlı geliyor Ve kurulumu kolay duvarı.


Ayarlanabilir ekran

Bazen ışığı masanın üzerine düşer ya da yerine oturup durmak zorunda kalabilirsiniz, bu zor standart telefonlarda net ekranı görmek için yapım yoluyla rahatsız olabilir. Ayarlanabilir 3 satır ekran olursa olsun ışık düşerse nasıl arama yapmanızı sağlar.

Gigaset DE310 IP PRO Siyah
Gigaset DE310 IP PRO Siyah

Kulaklık

Sık sık veya uzun aramalar yaparsanız, bir kulaklık kullanarak iyi bir fikirdir. Bu çalışma duruş ve konsantrasyon seviyesini ve çevredeki gürültüyü ortadan kaldırır artırabilir. DE310 IP PRO kolay gibi Jabra veya Plantronics mevcut olanlar gibi isteğe bağlı bir kulaklık ile takılabilir.


Olağanüstü ses

Uzaklık HD ses ile kaybolur. Bu onlar odada senin yanında duruyor sanki telefon ses konuştuğunuz kişiyi yapım, tam bir ses üretir. DE310 IP PRO size olağanüstü bir ses kalitesi sağlar.

Gigaset DE310 IP PRO Siyah
Gigaset DE310 IP PRO Siyah

Kendi sınıfında Temel telefon, en iyi değeri

DE310 IP PRO konfor değil, gereksiz fonksiyonları ve özellikleri üzerinde duruluyor. Bu, tabii ki, modern bir telefon ağı sorunsuz entegrasyon için gerekli tüm bağlantıları içermez. Bu masa, telefon kalitesi ya da yenilik üzerinde uzlaşma ve de fiyat açısından mükemmel bir seçimdir değildir.Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum