Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Gigaset C610 IP Dect Telefon

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır

 • 12 Saat Konuşma Süresi
 • Yok Telesekreter
 • Var Hands Free ( Eller Serbest )
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
259,90 TL

Gigaset C610 IP Dect Telefon Açıklaması
Aile hayatına uygun kullanıcı dostu özellikleri ile yüksek kaliteli telefon

Yoğun evler için özel olarak tasarlanmış olan Gigaset C610 ailenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmıştır. Direkt arama ayarları siz evde yokken evdeki çocukların sizi tek tuşla kolayca arayabilmesini sağlar. İsimsiz arama sessizleştirme bilinmeyen numaralardan gelen aramalarla rahatsız edilmemenizi sağlar. Ve bütünleşik bebek telefonu belirlediğiniz herhangi bir telefon numarasını arar. Hatta bütünleşik bebek telefonu’nun seçilebilir karşılıklı konuşma seçeneği ile çocuğunuza uzaktan bile bağlanabilirsiniz. Gigaset C610’un kullanımı son derece kolaydır be optimum okunabilirlik için büyük renkli ekranı vardır. Gigaset C610 Radyasyonsuz ECO Mode Plus1 ile çevre dostu ev haberleşmesi sağlar.

Gigaset C610 aileye odaklı konfor fonksiyonları ihtiyacınız olan çözümdür.

Aile için gelişmiş özellikler
Gigaset C610 küçük çocuklu aileler için son derece kullanışlı fonksiyonlar sunar. Direkt arama fonksiyonu ile el cihazı üzerindeki bir düğmeyi aktifleştirerek bu düğmeye basıldığında bir numaranın aranmasını sağlayabilirsiniz. Bu çocukların hızlı ve kolay şekilde arama yapabilmesini sağlar. İsimsiz arama sessizleştirme bilinmeyen numaraların aile yaşamını rahatsız etmesini önler. Eğer evde bir bebek varsa, bebek telefonu fonksiyonu başka bir odada hatta evin dışındayken çocuğunuzu rahatlıkla takip edebilmenizi sağlar. Belirli bir gürültü seviyesine ulaşıldığında bebek telefonu tarafından aranacak numarayı belirlersiniz. Bu numara dahili veya harici bir numara olabilir. Seçilebilir karşılıklı konuşma fonksiyonunu seçerek çocuğunuzla hemen iletişime geçebilirsiniz, bu fonksiyonu sizin sesinizi hoparlöre verir. Pratik gündüz/gece anahtarı el cihazının zilini sessizleştirerek tüm ailenin gece boyunca huzur içinde uyumasını sağlar.
Ve aileniz çoğu aile gibiyse genellikle elleriniz meşguldür. L410 giyilebilir hoparlör hem konuşmanızı hem de hareket etmenizi sağlayan Gigaset Smart Extra’dır. L410’u kıyafetlerinize klipslediğinizde benzersiz eller serbest konuşma konforuna kavuşursunuz. L410’un yapılandırılması kolaydır, tak ve çalıştır kurulum sayesinde Gigaset C610 ile tamamen uyumludur.

Konuşma kolaylığı
Gigaset C610’da, arama yapmak ve konuşmak hem sorunsuz hem de kolaydır. 1“2 saate kadar konuşma ve 185 saate kadar bekleme süresi ile ne zaman isterseniz, istediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Büyük TFT renkli ekran ve sorunsuzca okuma sağlayan jumbo büyüklükteki yazı karakterlerine sahip modern kullanıcı ara yüzü sayesinde menüleri okumak ve gezinmek kolaydır. Siz ve aileniz kısa mesaj da gönderebilirsiniz, Gigaset C610’un metin mesajı özelliği ile 612 karaktere kadar notlar gönderebilirsiniz2.

Özelleştirilebilir ayarlar
Gigaset C610 ile aile odaklı ihtiyaçlarınız için ev haberleşme imkanlarınızı gereken şekilde özelleştirin. Bu telefon 5 ilave el cihazına kadar genişletilebilir, bu sayede ev içinde birden fazla noktadan görüşme imkanı sağlanır. Ayrıca zil seslerini de 6 farklı VIP gruba kadar programlayabilirsiniz, böylelikle belirli kişilerden gelen aramalar Gigaset C610 üzerinde hemen tanınır.

Akıllı – eller serbestken bile
Gigaset C610 ile yaptığınız her konuşma size akıllı HSP™ ses ile ulaşır. Bu konuşma kalitesinde konuşmak tam bir keyiftir. Bu eller serbest konuşma için de geçerlidir, bu sayede konuşurken başka işlerle ilgilenebilir ve hala HSP™ teknolojisinin keyfini sürebilirsiniz.

ECO DECT: Saf enerji tasarrufu ve radyasyonsuz1
Gigaset C610’un enerji tasarrufu sağlayan güç kaynağı çok daha az elektrik tüketir3, bu sayede hem çevre hem de cüzdanınız için dosttur. Tüm Gigaset telsiz telefonlar gibi ana ünite ile el cihazının arasındaki mesafeye bağlı olarak iletişim gücünü değişken biçimde ayarlar. Ayrıca Gigaset C610’un ana ünite iletim gücünü %80 azaltabilirsiniz4 bunun için yapmanız gereken tek şey ECO Modunu seçmektir. Bunun da ötesinde, radyasyonsuz5 ECO Mode Plus telefon bekleme modundayken iletim gücünü kapatır.

Kullanıcı dostu özellikleriyle son derece pratik olan Gigaset C610’un ailenizin favori telefonu olacağı kesindir.

 1 El cihazı boş moddayken DECT iletim gücü kapatılır – kayıtlı tüm el cihazlarının ECO Mode Plus desteklemesi gereklidir.
2 Ülke/şebeke/operatöre bağlıdır
3 Konvansiyonel Gigaset ana üniteleri ile karşılaştırıldığında
4 Kayıtlı tüm el cihazları için – ECO Mode aktif değilken ki durum ve konvansiyonel telsiz telefonlarımızla karşılaştırıldığında.
5 Kayıtlı tüm el cihazları için DECT iletim gücü kapatılır – tümü ECO Mode Plus desteklediğinde

Ekran ve Menü Özellikleri
 • Renkli Ekran
  Var
 • Şarj Durum Gösterimi
  Var
 • Çoklu Dil Desteği
  Var
 • Şebeke Durum Gösterimi
  Var
 • Işıklı Tuş Takımı
  Yok
 • Tarih ve Zaman Gösterimi
  Var
 • Ekran Özelliği
  1.8-inç renkli TFT (65.000 renk)
Arama ve Kullanım Özellikleri
 • Arayan Numara Gösterimi.
  Var
 • Oda Dinleme ( Bebek Telsizi )
  Yok
 • Gap Uyumluluğu
  Var
 • Kapalı Alan Çekim Mesafesi
  50 Metre
 • Telesekreter
  Yok
 • Konferans Görüşme
  Yok
 • Açık Alan Çekim Mesafesi
  300 Metre
 • Hands Free ( Eller Serbest )
  Var
 • Tuş Kilidi
  Yok
 • Tekrar Arama ( Redial )
  Var
 • Bekleme Süresi
  Mobil cihazlarda, hiç görüşme yapılmadan, şarj edilebilir bataryanın tam olarak dolduğu andan, tükenene kadar geçen süredir. Bu süre, en başta baz istasyonuna yakınlık olmak üzere çeşitli nedenlerle değişiklik gösterebilir.
  180 Saat
 • Konuşma Süresi
  Mobil cihazlarda, şarj edilebilir bataryanın tam olarak dolduğu andan, tükenene kadar hiç durmadan görüşme yapıldığında geçen süredir. Bu süre, en başta baz istasyonuna yakınlık olmak üzere çeşitli nedenlerde değişiklik gösterebilir.
  12 Saat
SMS Özellikleri
 • SMS Alma ve Gönderme
  Yok
Teknik Özellikler
 • Duvara Monte Edilebilme
  Yok
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
Diğer Özellikler
 • Marka
  Gigaset
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum