Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Gigaset A510 IP Açıklaması

Siemens Gigaset A510 IP

Siemens Gigaset A510 IP Telsiz Telefon Özellikleri


Gigaset A510 IP, VoIP ya da sabit hat seçimi ihtiyaçlarını karşılamak için var. Paralel aramaları oluşturan kolaylık ve esneklik keyfini çıkarın. Eller serbest konuşma fonksiyonu kolaylıkla çoklu görev sağlar. Tüm VoIP olağanüstü HD ses size ulaşmak çağırır   HDSP ™  teknolojisi ile Internet bağlantısı Gigaset A510 IP üzerinden besleyen, hava durumu tahmini, e-posta bildirimi veya RSS gibi temel çevrimiçi bilgi hizmetlerine erişim sağlar.

Eğer çok yönlü VoIP ve sabit hat telefon gerekiyorsa, o Gigaset A510 IP sizin için çözümdür.

Multi-line arama

Gigaset A510 IP internet üzerinden veya geleneksel sabit hat üzerinden ya da paralel aramaları telafi etmek için yeteneği ile son derece çok yönlü bir telsiz telefondur. VoIP arama yaparken  bir düğmeye basarak sabit hat arama arasında geçiş yapın. 6 tane telefon numarsı  kadar kaydederek çoklu arama yapabilirsiniz.  Gigaset A510 IP ile, aynı zamanda farklı sağlayıcılardan 6 SIP hesabı seçebilirsiniz.

Olağanüstü HD ses  kalitesi
Tüm VoIP aramaları HDSP ™, teslim edilir. Rahat bir şekilde  sevdiklerinle iletişim kurarak  en ince detayı bile yakalayabilirsiniz. Gigaset A510 IP eller serbest konuşma işlevini kullanarak bir yandan konuşup başka bir  iş de yapabilirsiniz.

Çevrimiçi bilgi hizmetleri

Gigaset A510 IP en önemli avantajlarından biri de ekran koruyucu ile sağ yakışıklı üzerine favori web sitelerinden hava tahmini, e-posta bildirimi veya RSS beslemeleri gibi ücretsiz çevrimiçi bilgi hizmetlerine erişim sağlar,PC kapalı olsa bile . Ayrıca bir online telefon rehberi arama doğrudan Gigaset A510 IP telefon üzerinden erişebilirsiniz. Hızlı bir şekilde gereken herhangi bir sayı bulmak ve hemen aramak anlamına gelir.

ECO DECT: Saf enerji tasarrufu

Enerji tasarruflu  Gigaset A510 IP telsiz telefon daha az elektrik tüketir, bu nedenle, çevreye saygılı, ve  ekonomiktir . Ayrıca% 80 Gigaset A510 IP baz istasyonunun iletim gücünü azaltabilir. Sadece ECO Mod seçerek. Ayrıca, radyasyon içermeyen  telefon bekleme modundayken iletim gücünü kapatır.Gigaset A510 IP esnek ve uygun VoIP ve ek çevrimiçi bilgi hizmetleri ve paralel görüşmeleri ile sabit hat telefonudur.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(1) Yorum
  • Çok başarılı 10.01.2012
    Eğer bir telefona bu civarda bir parayı vermeye hazırsanız, alabileceğiniz en güzel telefon olabilir. Hem şık, hem de özellikleriyle uzun yıllar ihtiyacınızı karşılayacaktır. Şu anki 25% indirimle çok cazip.
    Ibrahim KARGI
    Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
    Evet :0 Hayır :0