Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar
Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Gigaset A220 Açıklaması

Siemens Gigaset A220

Konforlu aramalar için ekonomik telefon

Güvenilir fonksiyonlari ile yüksek değer kazandıran ve eller serbest görüşme imkanı sunan Gigaset A220 modelini keşfedin. Kullanıcı dostu hassas tuş takımı dizaynı için teşekkürler.. kolayca konuşabilir ve birçok görevi aynı anda yapabilirsiniz: Eller serbest görüşmeyi başlatmak için sadece ışıklandırılmış eller serbest görüşme tuşuna basmanız yeterlidir. Tak & Çalıştır ile kurulum hızlı ve kolay. El cihazının baz istasyonuna önceden tanımlı olması, Gigaset A220 'yi kutusundan çıkarıldığında kullanıma hazır yapar. 10 farklı polifonik melodi seçeneği sunar. Ayrıca Gigaset A220 Eco Mode Plus donanımı sayesinde çevre dostudur. 

Kolay kullanim ve konusma özgürlügü

Gigaset A220 telefon etmeyi mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak için dizayn edilmiştir. Kullanım için hazırdır - sadece takın ve çalıştırın. Hassas tuş takımını kullanarak arama yapmak keyif verici ve ışıklandırılmış ekran sayesinde yazıları okumak çok kolay. Konuşmanızın herhangi bir noktasında Eller-Serbest görüşme yapabilirsiniz. Sadece ışıklandırılmış, kolay bulunabilir eller-serbest tuşuna basarak eller-serbest görüşmenin keyfini çıkarın. 18 saatlik uzun konuşma süresi ile konuşmalarınız istediğiniz kadar sürebilir. Ayrıca Siemens Gigaset A220 'nin pil süresi için endişelenmenize gerek yok, 200 saate kadar bekleme süresine sahip. 

Numara ve bilgi kaydi

80 girişe kadar telefon defteri ile arkadaşlarınıza ve ailenize saniyeler içerisinde ulaşmak için Gigaset A220 'nin avantajlarını kullanın. 35 girişe kadar olan arama listesi, 25 gelen kayıp çağrılar ve 10 giden çağrıları listeler. 
Gigaset A220 tüm gün boyu güvenle kullanabileceğiniz bir cihazdır Arayan Numara fonksiyonu telefon çalar çalmaz sizi kimin aradağı konusunda bilgilendirir Ayrıca, Gigaset A220 tarih, arama süresi ve alarm fonksiyonu özellikleri sunar. 

ECO DECT: Enerji tasarrufu ve Radyasyon yaymaz Gigaset A220 'nin enerji tasarruflu güç kaynağı daha az elektrik tüketir, bu yüzden çevreye karşı duyarlıdır ve bütçenize de. Diğer tüm Gigaset kablosuz telefonları gibi, baz istasyonu ve el cihazı arasındaki uzaklığa göre gönderilen güç değişir. Buna ilaveten, Radyasyon yaymayan ECO Mode Plus sayesinde cihaz bekleme konumunda iken gönderilen güç kapatılır. Gigaset A220: uzun konuşma süresi ve eller serbest fonksiyonu ile güvenilir telefon. 
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum