Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

G&G TR16 RANGER BLOWBACK

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


G&G TR16 RANGER BLOWBACK Açıklaması

 
 
 

 
 
 
 
Kişiye göre ayarlanabilir dipçiği vardır ve oldukça ergonomik bir yapıya sahiptir.
RIS gövdenin üzerinde bulunan ve aparat takılarak oyuncağın modifiye edilmesini sağlayan metal bölümdür.
 
 
 

 
 
 
EK BİLGİ:

Üretici Firma:G&G Armament
Materyal:Aluminyum, Fiber, Naylon
Magazine:130 rds
BB Çıkış Hızı:390-405 FPS
Motor :Yüksek tork, düz motor
Ağırlık:2800 gr
Uzunluk:780 mm
İç Namlu Uzunluğu:357 mm
 
 
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ABD ordusunun ana tüfeği M4 ailesindendir.
Zorlu şartlar altında yüksek performansla çalışabilir ve yüzden her tür çatışma ortamında kullanılabilir.
RIS, Rail Interface System sözcüğünün kısaltılmasıdır.
Raylı arayüz sistemi olarak çevirilebilir. Gövdenin ön tarafında bulunan tırtıklı metal parçaya verilen addır.
Bu metal parça sayesinde lazer, bombaatar, gece görüş, aydınlatma feneri,
lazer işaretleme (red dot) ve hatta minik bir pompalı tüfek bile oyuncağa monte edilip, oyuncak modifiye edilebilir.
 
 
Batarya ve şarj aleti fiyata dahildir.
 
Ürün taşınırken faturasının beraberinde taşınması gerekmektedir.
18 yaşından büyüklerin kullanımı için uygundur. Oyun esnasında mutlaka gözlük ile kullanılması gerekir. Yaralanmalara neden olabilir. Oyun esnasında güvenlik önlemlerini almayı unutmayınız.
 
 
 
 
Airsoft Nedir?
Airsoft oyunu, bir çatışma simülasyon oyunudur. Silahlar, mühimmat olarak 6 mm'lik, biyolojik olarak çözülebilen plastik boncuklar kullanır (6mm BB - Bulleted Breech). Plastik boncuklar, silahın içindeki piston ile ürettiği sıkıştırılmış havayı ya da 340 gramlık Co2 tüpleri kullanır. Airsoft silahları kesinlikle barut veya gerçek mühimmat kullanmaz. Gerçek mühimmat kullanmak için modifiye edilemez. Herhangi bir insanı mühimmatı ile ağır bir şekilde yaralayamaz veya öldüremez. Fakat eğer insan gözüne yüksek güçlü bir silah ile direkt bir atış yapılırsa, kılcal damarların çatlamasına, doku hasarına veya gözde geçici ya da bazen kalıcı görme bozukluğuna sebebiyet verebilir. Bu sebepten airsoft silahları kullanılırken daima korunma gözlüğü takılması ve herhangi bir canlının gözüne ateş edip sağlığının tehlikeye atılmaması gerekmektedir. Airsoft silahları, tüfek, tabanca, makinalı tüfek, keskin nişancı tüfeği vb. silahların kopyası olarak bulunabilir. Airsoft sporu, Paintball'a benzer bir şekilde oynanır. İki kişi veya takım birbirine karşı yarışır. Amaç genelde karşı takım mensuplarını vurarak geçici veya oynanan tur boyunca oyundan çıkarmaktır. Airsoft oyununda Paintball'ın aksine, patlayan boya topları yerine patlamayan mühimmat kullandığı ve vurulan oyuncu üzerinde herhangi bir iz bırakmadığı için, oyuncular vuruldukları zaman ellerini kaldırıp haber vermeli veya ölü taklidi yapmakla yükümlüdürler. Buna rağmen atılan boncukların gözle görülebilir hızda hareket etmesi sebebiyle oyuncular vurulduğu zaman fark edilebilir. Vurulduğu zaman kabul veya itiraf etmeyen oyuncular hakem tarafından veya oylamayla diskalifiye edilir. Airsoft'u Paintball'dan ayıran en büyük özelliklerden biri, oyunun daha gerçekçi olmasıdır. Airsoft oynanırken, oyuncular Paintball'daki açık renkli naylon üniformalar yerine askeri üniformalar, hücum yelekleri, miğfer, eldiven ,kamuflaj vb. teçhizat kullanılır. Bu tip kıyafet ve teçhizat gerçekçilik ve atmosfer'den ziyade, kamufle olabilmek, rahat hareket edebilmek ve yedek sarjörler ile mühimmatın taşınabilmesi için kullanılır. Airsoft, Türkiye dışında sürekli büyüyen bir spordur. Özellikle Doğu Asya'da Paintball'ın yerini almıştır ve Kuzey Amerika'da da popülaritesi sürekli yayılmaktadır.
 
 
AEG

AEG auto electric gun'ın kısaltmasıdır. Teknoloji geliştikce, airsoft silahlari evrimlerine devam ettiler. 1980’lerin sonlarina dogru tam otomatik, elektirikli airsoft silahlari piyasaya sürüldü. (AEG) AEG’ler diş görünüş olarak daha gerçekcilerdir. Genelde dipciklerinde, veya el kundaklarında bulunan, sarj edilebilir pillerle calışırlar. Günümüzde ciddi oyuncular tarafından en yaygın olarak kullanılan Airsoft silahi ceşidindendirler. AEG’ler in dakikada atış hızı, pillerinin voltajına, sarj durumuna, ve silahın kapasitesine göre değişebilir. Çoğu AEG’ler fabrika ayarlarından sonra kullanıcı tarafından değiştirilebilir. AEG’lerin fırlatma hzlari ise silahin, model ve kalitesine gore değişkenlik gosterebilir. Fırlatma hızları genellikle ‘’fps’’(feet per second/fit, saniye)birimiyle ölçülür. Düşük kalitedeki AEG’ler. 100 ile 200 fps (30-60 metre saniye), orta kalite AEG’ler 200-280 fps (60-85 metre saniye) ve Yüksek kalite AEG’ler 280 fps’den 450 fps’ye (85-140 metre saniye)kadar çıkabilir. Fakat, çoğunlukla batı ülkelerinde 360 fps’nin (150 m/s) üzerine’deki silahlar, yasak veya ateşli silah ruhsatı gerektirmektedir.
 
 
Diğer Özellikler
  • Silah Tipi
    Airsoft
  • Marka
    G&G
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum