Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Freshy Kristal Kedi Kumu İnce 6 Kg

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır
Fiyat
62,12 TL
İndirimli Fiyat
52,81 TL
15
Kazancınız
9,32 TL

Freshy Kristal Kedi Kumu İnce 6 Kg Açıklaması

Freshy Odorless Cat Litter Regular Kristal Kedi Kumu 6 Kg;Kokuları anında yok eder, süper emici tanecikler idrarın tuvalet kabında birikmesine (göllenmesine) izin vermez. Odorless topaklanmaz, eve dağılmaz ve diğer kumlara göre çok daha uzun süre dayanır. Sürekli kuru ve hijyenik kalır. 

 
Sağlıklı ve tümüyle zararsızdır.Tümüyle doğal / çevre dostudur. Süper emici özel formüle sahiptir. Hiç bir şekilde alerji yapmaz. Bakteri oluşumunu önlemektedir. Kokuları anında yok ederek oluşabilecek sıkıntıları ortadan kaldırır. Tuvalet kabı hep temiz ve kuru kalır.


 

(1) KOKUSUZ VE PRATİK:

İdrarı ve dışkıdaki sıvıyı saniyeler içinde emer ve kokuyu hapseder. Eviniz her zaman kokusuz ve hijyenik kalır. Kumu 30 günde bir değiştirmeniz yeterlidir. Kum atma, ekleme derdine son!

  

(2) PATİLERE YAPIŞMAZ: 

ODORLESS patilere veya tüylere yapışmaz.

 

(3) BAKTERİ, MİKROP VE PARAZİT BARINDIRMAZ:

Bakteri ve parazit oluşumuna izin vermez. Odorless sayesinde kedilerinizden biri hasta olsa dahi dışkı ve idrar nedeniyle diğer kedilerinize hastalık bulaşması engellenmiş olur. Tavsiye edilen şekilde kullanıldığında kedi dışkısı yoluyla insana bulaşabilen hastalıklardan da sizi koruyacaktır.

 

(4) %100 DOĞAL VE SAĞLIKLI:

Piyasadaki diğer kumların aksine Odorless yutulsa bile zararsızdır. Çünkü içeriği %100 doğaldır. Piyasadaki düşük kaliteli silica kumlarda veya kil ve topaklaşan kumların bazılarında bulunan kuvars (quartz) hava yoluyla vücuda girdiğinde SİLİKOZ (akciğer yetmezliği) hastalığına yol açabilir. Tüm Odorless ürünleri kuvars içermeme garantilidir. 

  

(5) ÇEVRE DOSTUDUR: 

Doğaya bırakıldığında kısa süre içinde çözünür. Bahçenizdeki gübreliğe de rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

 

KULLANMA TALİMATI

 
Kedi Kumunu tuvalet kabına zemini 4-5 cm kaplayacak şekilde boşaltın. Tuvalet kabına başka kedi kumu eklemeyin. Varsa kalan kumu muhafaza etmek için torbanın ağzını kapatarak kuru bir yerde saklayın. Dışkıyı günlük olarak temizleyin. GÜNDE EN AZ BİR KEZ KUMU İYİCE KARIŞTIRIN! Böylece kristallerin hava alması ve homojen şekilde dağılması sağlanmış olur. Kumunuzu her ay en az bir kez tümüyle değiştirin. Kristallerin zamanla idrarın rengini alarak sararması normaldir. Kumunuz sürekli kuru, hijyenik ve sağlıklı kalır.


 

Not: Aynı tuvalet kabını birden fazla kedi kullanıyor olsa bile kaba gerekenden (4-5cm) fazla kum boşaltmayın. Bunun yerine kumunuzu daha sık değiştirin. Örneğin 1 kedi için her ay, 2 kedi için 15 günde bir, vb.

Diğer Özellikler
  • Marka
    Freshy
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum