Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Freshies Ağız Koku Giderici 24 Kapsül

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Freshies Ağız Koku Giderici 24 Kapsül Açıklaması

Freshies Ağız Kokusu için 24 KapsülFreshies, ağız kokusu sorununu kaynağından çözen tamamen doğal bir üründür. İçerdiği doğal bitki özleriyle ağız kokusu sorununa kesin çözüm getirir. Ağzımızdaki kötü kokuları giderirken, yeni bir koku oluşturmaz. Soğan, sarımsak, baharatlı yiyecekler, sigara ve alkol tüketimi, ağzımızda kötü kokulara neden olabilir. Hissettiğimiz bu kötü kokular tüm günümüzü olumsuz etkileyebilir. Ağız kokusunun asıl kaynağı midedir. Dolayısıyla dişlerimizi fırçalayarak ya da mentollü sakızlar yutarak onu tamamen yok edemeyiz, bir parça bastırırız.İçerik:Freshies; koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici maddeler de içermez. Tamamen doğal bir ürün olduğu için günboyu sınırsız kullanım olanağı sağlar.Tüm Sorularınıza Cevaplar
 • FRESHİES nasıl işlev görür?
Freshies ağız kokusunun asıl kaynağı olan midede işlev görür ve sorunu midede çözer. İçerdiği doğal bitki özleriyle ağız kokusuna kesin çözüm getirir.
 • FRESHİES'n kullanım şekli nasıldır?


İhtiyacınıza göre 2-3 adet Freshies bir miktar su ile yutulur. Kokunun sebebi olan yiyecek çok fazla miktarda tüketildiyse veya ağız kokusu aşırı derecedeyse yutulacak Freshies miktarı kişisel İhtiyaca göre ayarlanır.


 • FRESHİES ne kadar sürede etkisini gösterir? 


Freshies yutulduktan 15 dakika sonra etkisini göstermeye başlar. FRESHİES'in etki süresi nedir? Freshles'in etkisi 7-8 saat boyunca devam eder.
 • FRESHİES'in günlük yutulması gereken belirli bir adedi var mıdır?Fazla kullanımda bir zarar söz konusu olur mu?
Nane, maydanoz ve kekik yağlarından oluşan ve %100 doğal olan Freshies kapsülleri ihtiyaca göre kullanılır, günlük kullanım adedi, limiti yoktur dolayısıyla fazla kullanım ve buna bağlı bir zarar söz konusu değildir.
 • FRESHIES yutularak kullanılıyor, ilaç mıdır?
Freshies: nane, maydanoz ve kekik gibi %100 doğal yağlardan oluşan bir bileşimdir, hiçbir katkı maddesi içermez ve ilaç değildir.
 • FRESHİES mide rahatsızlığı olanlar için uygun mudur?
Mide rahatsızlıkları olanlar da Freshiesl rahatlıkla kullanabilirler. Üstelik mide rahatsızlıkları olanların ağız kokusu sorunu çok önemli olduğu için Freshies mide rahatsızlıkları olanların vazgeçilmez kurtarıcısıdır.
 • FRESHİES'in tedavi edici özelliği var mıdır?
Freshies ilaç olmadığından tedavi edici özelliği de yoktur.
 • FRESHİES kullanırken açlık tokluk önemli midir?
Hayır, Freshies'i ihtiyacınız olan her an rahatlıkla yutabilirsiniz.
 • FRESHİES ağızda kendine özgü bir koku oluşturuyor mu?
Freshies direkt olarak midede çözüldüğü için ağızda herhangi bir ilave koku ve tat oluşturmaz.
 • FRESHİES kilo yapar mı?
Her kapsül 150 miligram yağ ihtiva etmektedir, her tüketimde yaklaşık yarım gram yağ tüketilmekte olduğundan bu kadar az miktardaki yağın kilo yapma etkisi yoktur.
 • FRESHİES'in alerjik bir etkisi var mıdır?
Freshies'in alerjik bir etkisi tespit edilmemiştir.Kullanılışı:Freshies'i, yemeklerden sonra veya ihtiyaç duyduğunuz her an bir miklar su ile 2-3 kapsül yutarak kullanabilirsiniz. Böylece, 15-20 dakika içinde sizi rahatsız eden tüm kötü kokulardan (6-8 saat boyunca) kurtulmuş olursunuz. Teknik Bilgi İçeriği: nane yağı, kekik yağı, maydanoz yağı, sığır jelatini. tatlandırıcı, koruyucu, renkledndirici maddeler içermez.Freshies, ağız kokusu sorununu kaynağından çözen tamamen doğal bir üründür. İçerdiği doğal bitki özleriyle ağız kokusu sorununa kesin çözüm getirir. Ağzımızdaki kötü kokuları giderirken, yeni bir koku oluşturmaz.
Soğan, sarımsak, baharatlı yiyecekler, sigara ve alkol tüketimi, ağzımızda kötü kokulara neden olabilir. Hissettiğimiz bu kötü kokular tüm günümüzü olumsuz etkileyebilir.
Ağız kokusunun asıl kaynağı midedir. Dolayısıyla dişlerimizi fırçalayarak ya da mentollü sakızlar yutarak onu tamamen yok edemeyiz, bir parça bastırırız.
Freshies; koruyucu, tatlandırıcı, renklendirici maddeler de içermez. Tamamen doğal bir ürün olduğu için günboyu sınırsız kullanım olanağı sağlar.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum