Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Fox Fitness 124 1.75 Hp Manuel Eğimli Motorlu Koşu Bandı + Dunlop El Yayı GR5301

Motor Gücü:1,75 Hp
Eğim: 3 Kademeli Manuel Eğim
Koşu alanı: 40 x 104 cm
Hız: 1 - 12 km/h
Taşıma Kapasitesi: 115 kg

Detaylı özellikler için tıklayın.
Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Fox Fitness 124 1.75 Hp Manuel Eğimli Motorlu Koşu Bandı + Dunlop El Yayı GR5301 Açıklaması

MOTOR GÜCÜ: 2 AV, 1,75 HP

HIZ ARALIĞI : 0,8 km/Saat – 12,0 km/saat.

PROGRAM SAYISI : 12 birbirinden farklı eğlenceli ve motive edici programlar.

HEDEFİNİZİ SİZ BELİRLEYİN : Kendinize hedef olarak belirlediğiniz MESAFE veya KALORİ veya ZAMAN bilgilerine göre egzersizini yapma imkanı sağlar. Böylece sporunuzu yaparken sizin belirlediğiniz hedefe göre programlayabilirsiniz. MODE tuşuna basarak hedef bilgilerinizi istediğiniz gibi girebilirsiniz.

BODY FAT: Vücut Yağ Endeksinizin kişisel bilgilerinize göre hesaplanmasını sağlar. Gösterge üzerinde bulunan MODE ve + ,- tuşları ile yaş, boy, kilo cinsiyet ve dinlenik nabız* bilgileri girilerek Vücut Yağ Endeksinizi ölçebilir ve mevcut programları sayesinde fitness programınızı düzenleye bilirsiniz.

YÜRÜYÜŞ ALANI: 40*104 cm TAŞIMA KAPASİTESİ : 115 KG EĞİM: 3 farklı kademede kolayca ayarlanabilir manuel eğim özelliği bulunmaktadır. Eğim sayesinde performans gücünüzü artırabilir daha çok kalori harcarken daha hızlı kilo verebilirsiniz. T

UTMA KOLLARI: Siz sporunuzu yaparken dengenizi bozmadan rahatlıkla hızınızı ayarlamaya yarayan tuş takımı bulunur. Ayrıca dilediğiniz an koşu bandınızı durdurmanız yada başlatmanız için START /STOP tuşları ve nabzınızı sürekli takip edebilmenizi sağlayan NABIZ ALGILAYICI’ları bulunmaktadır. ANLIK HIZ: Gösterge üzerinde bir dokunuşunuzla anlık olarak 3km/saat, 6km/saat, 9km/saat, 12km/saatlik hızlara ulaşmanızı sağlayan ANLIK HIZ tuşları bulunmaktadır. Hızlı performans almak için ideal bir kolaylık.

KATLANMA ve TAŞIMA: Katlanabilir ve tekerlekleri sayesinde rahatlıkla evinizde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

GÖSTERGE ÖZELLİKLERİ LCD gösterge sayesinde günün her saati rahatlıkla ekran bilgilerinizi görebilirsiniz.

GENİŞ BİLGİ EKRANI: Tüm bilgileriniz rahatlıkla görebilmenizi sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Gösterge ekranında ALDIĞINIZ MESAFE, ZAMAN, HIZ,YAKILAN KALORİ ve NABIZ bilgileriniz VERİMLİ ve KONTROLLÜ çalışabilmeniz için daima takibinizde olacaktır.

EMNİYET ve DİĞER ÖZELLİKLER Tüm FOX fitness ürünleri kullanıcıların maksimum seviyede emniyeti düşünülerek tasarlanmıştır. ZEMİN: profesyonel koşu bantlarında kullanılan yüksek yoğunluklu CUSHION DESC zemin kullanılmıştır. Böylelikle eklem yerlerinde oluşabilecek baskı minimize edilir. GÜVENLİ AÇILMA: Tüm FOX fitness ürünleri cihazın açılımı sırasında yerle temasının yavaş ve emniyetli açılması sağlayan AMORTİSÖR ve EMNİYET PİMİ sistemi bulunmaktadır. EMNİYET PİMİ sadece yetişkinlerin açabileceği hassasiyette tasarlanmıştır. GÜVENLİ KİLİTLEME: EMNİYET PİMİ sayesinde koşu bandınız bir kere kilitlendikten sonra tüm zorlamalara direnç gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Böylece çocuklarınız siz yokken ürünü açamaz ve kullanamazlar. EMNİYET ANAHTARI: Koşu bandınızı kullanırken EMNİYET ANAHTARI sayesinde bir tehlike durumunda cihazın otomatik olarak durmasını sağlar. Ayrıca çocuk kilidi olarak da kullanabilirsiniz. ELEKTRİK TÜKETİMİ: Koşu bandı kullanımı sırasında 0,25 KW /saat (80 kg kullanıcı için) enerji kullanır.

Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum