Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Flex XC 3401 VRG Pozitif Sürüş Pasta Cila Makinesi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Flex XC 3401 VRG Pozitif Sürüş Pasta Cila Makinesi Açıklaması

Elektronik Devir Ayarı: Var
Gücü: 900 Watt
Yüksüz Hızı: 160-480 d/d
Etki Alanı, Yörünge: 8 mm
Yörünge Hızı,Yüksüz: 3200-9600 d/d
Ağırlık: 2.6 Kg
Aksesuar hariç
Flex pasta cila makinası oldukça profesyonel ve ergonomik tasarım mühendisliğine sahip bir üründür. Pasta cila Makinesinde bulunan VR mikro işlemci kontrol ile; takojenaratörlü sabit hız kontrolü, yumuşak başlatma, sürekli hız kontrol tuşu, elektrik kesintisi sonrası pasta cila Makinesinin yeniden başlamasını önleyen mekanizma, aşırı yüklenmeye karşı koruma, ısı göstergesi ve hız seçeneği gibi önemli özellikleri kullanma olanağına sahipsiniz. Pasta cila makinasının yüksek verimli olabilmesi için 8 mm yörünge. Pasta cila makinasındaki "direct drive" (yüksek performanslı çalışma sistemi) sistemi mevcuttur. Direct drive sistemini parlak yüzeylerde dahi sürdürebilirsiniz. Parlatma işlemi için yastıklı özel yapıştırma polisaj pedi.

Flex pasta cila makinasında çıkartılabilen ergonomik tutma kolu ve her türlü uygulamada en ideal tutuş ve kullanım sağlayan muhafaza vardır. Isıya duyarlı yüzeylerde kullanım için çalışma yüzeyinde düşük ısı oluşturarak sorunu minimum seviyeye indirir.

Flex pasta cila makinası oldukça düşük yükseklikte ve ağırlıktadır. Daha hafif olması pasta cila Makinesinin daha nazik ve düzgün çalışmasını sağlamaktadır. Hassas kaportalarda mükemmel sonuç verebilen pasta cila makinasıdır.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum