Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Flex VC 35 L MC 35 Litre Vakum Süpürge-Islak ve Kuru

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Flex VC 35 L MC 35 Litre Vakum Süpürge-Islak ve Kuru Açıklaması

Gücü: 1380 Watt
Maksimum Akış Hacmi: 3660 lt/dak
Maksimum Vakum: 23000 Pa
Filtre Yüzeyi: 6150 cm2
Kova Hacmi: 34 Lt Kuru
Koca Hacmi: 19 Lt Sulu
Harici Güç: 100-2200 Watt
Ağırlık: 9.5 Kg
Flex VC 35 L MC vakumlu süpürge tüm flex makinelerle uyumlu bir modeldir. Vakumlu süpürgenin 35 litrelik geniş iç hacmi ve yüksek performanslı tribünleri sayesinde emme ve vakum kapasitesi son derece yüksektir. Flex vakumlu süpürgenin patentli filitre titreşimini vakum hortumundaki bir tuşa basarak yapabilirsiniz. Vakumlu süpürgede bulunan düz katlanmış filitre tasarımı sayesinde konteynırın toz ve kir çekişi için tam kapasite kullanılmasını sağlar. FLEX vakumlu süpürgede bulunan elektronik sıvı kontrol sistemi ile ıslak kullanım mümkündür.
Flex vakumlu süpürge sanayi tipi olarak kullanıldığında fazla stres ve yüke dayanıklıdır. Özellikle kullanım alanları olarak; ofis, depo odaları, atölyeler ve araç temizliğinde ideal bir makinedir. VC 35 L MC vakum süpürgeyi avuç içi, delta veya rastgele yörüngeli zımpara makineleri gibi makinelerde de toz çekme işlemi için kullanılır.
Flex vakumlu süpürgenin oldukça kullanışlı bir tasarımı vardır. Vakumlu süpürgede aksesuarları koyabileceğiniz bir alan ve üstünde de elektrikli aletleri koyabileceğiniz bir alan mevcuttur.
Flex vakumlu süpürgenin ön güvenlik kontrol sistemi sayesinde elektrik voltajında dalgalanma olması halinde yumuşak başlatma sistemi durur ve makine kapandıktan 15 saniye sonraki süreçte hortumda kalan tozlar çekilerek boşaltılır.Flex vakumlu süpürgenin bu modeli L sınıfı tozlar için onaylanmıştır ve OEL değeri > 1mg/ m3 tozlar için uygundur
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum