Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Flex VC 25 L MC 25 Litre Vakum Süpürge-Islak ve Kuru

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Flex VC 25 L MC 25 Litre Vakum Süpürge-Islak ve Kuru Açıklaması

Gücü: 1400 Watt
Maksimum Akış Hacmi: 3600 lt/dak
Maksimum Vakum: 19000 Pa
Filtre Yüzeyi: 3000 cm2
Kova Hacmi: 25 Lt Kuru
Koca Hacmi: 15 Lt Sulu
Harici Güç: 100-1800 Watt
Ağırlık: 5.7 Kg
Flex vakumlu süpürge genelde ofis ve araba temizliğinde kullanılır. Flex VC 25 L MC vakumlu süpürgeyi yoğun tozlu ve ıslak(çamur) alanlarda da kullanabilirsiniz. Flex vakumlu süpürgenin 1400 vat'lık yüksek performanslı motoru ile zor zeminlerde dahi mükemmel temizlik yapılabilir. Flex vakumlu süpürge ofis, depo odaları, atölyeler ve araç temizliğinde kullanım için idealdir. Avuç içi, delta veya rastgele yörüngeli zımpara makineleri gibi daha küçük elektrikli aletlerin kendisi de toz çekme işlemi için kullanılabilir. Flex vakumlu elektrikli süpürgelerin yırtılmaya karşı dayanıklı muflon malzemeden filtre torbalarının dolum kapasitesi yüksektir. Vakumlu süpürgenin dolan haznesi oldukça kolay boşaltılabilir.
Flex vakumlu süpürgenin kuru tozlarda kullanımında hazne kapasitesi 25 litre, ıslak kullanımında 15 litredir. Flex vakumlu süpürgenin bu modeli L sınıfı tozlar için onaylanmıştır ve OEL değeri > 1mg/ m3 tozlar için uygundur.
Flex vakumlu süpürgede bulunan seviye göstergesi şamandıralı valf sayesinde sıvı çekildiğinde de sorun yaşanmaz. Ayrıca vakumlu süpürgenin üst kısmında emme başlıkları ve emme hortumu için aksesuar koyma alanı mevcuttur.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum