Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Flex PE 14-2 150 -Yüksek Torklu Polisaj Makinesi

 • Polisaj Makinesi Tipi
 • 1400 W Güç (Watt)
 • 2 Yıl Garanti Süresi
 • 160 mm Ebat
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
2.329,00 TL
İndirimli Fiyat
1.549,90 TL
33
Kazancınız
779,10 TL

Flex PE 14-2 150 -Yüksek Torklu Polisaj Makinesi Açıklaması

Elektronik Devir Ayarı: Var
Gücü: 1400 Watt
Yüksüz Hızı: 380-2100 d/d
Etki Alanı, Yörünge: 8 mm
Yörünge Hızı, Yüksüz: 3200-9600 d/d
Ağırlık: 2.3 Kg
Aksesuar hariç
Flex yüksek torklu farklı hızlı seçenekli polisaj makinası profesyonel bir modeldir. Yüksek torklu polisaj Makinesinde bulunan VR elektronik kontrol sisteminde; kademesiz hız seçimi, takojenaratör kontrollü sabit hız, aşırı yüklenmeye karşı koruma, yeniden çalışmasını engelleyen sistem, ısı göstergesi gibi özellikler vardır. Yüksek torklu polisaj Makinesi 1400 vat motor gücünde ve etkili havalandırma sistemi ile maksimum soğutma sağlar. Polisaj Makinesinde bulunan sabit hız ayarı ile yumuşak başlatma başlatılır ve sonrasında 380 rpm hıza kitlenerek kesintisiz çalışır. Polisaj makinasında bulunan motorun ve dişlinin en iyi şekilde soğutulmasını sağlayan hava kanalları ile rahatsız edici eksoza maruz kalmaz.
Flex yüksek torklu polisaj makinasındaki evrensel ve açılı dişli ünitelerinin yenilikli kombinasyonu makinenin ses seviyesini minimum seviyeye indirir. Oldukça rahat kullaım olanağı sağlayan Flex yüksek torklu polisaj makinası farklı pozisyonlarda kullanılabilir. Sağlam tutuş kolaylığı sağlamak için geliştirilmiş SoftGrip kavrama başlığı ile polisaj Makinesinde tam kavrama imkanı.

Milli kilit sistemine sahip polisaj Makinesi makine operatörünün yanlışlıkla temas ederek hata yapmasına engel olacak şekilde sisteme entegre edilmiştir. Polisaj Makinesinin emniyetli bir şekilde bırakılması için plastik kaplı dinlenme çubuğu göze çarpan özelliklerinden.
Flex yüksek torklu polisaj makinasında bulunan 4 metre PUR H05-BQF kablosu su geçirmez, esnek, kesilme ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır.
Diğer Özellikler
 • Tipi
  Polisaj Makinesi
 • Güç (Watt)
  1400 W
 • Marka
  Flex
 • Ebat
  160 mm
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum