Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Flex PE 14-2 150 -Yüksek Torklu Polisaj Makinesi

10
Kargo

Siparişlerin gönderim süreci kredi kartı güvenlik kontrolünün tamamlanması veya havale / eft ödenmenizin onaylanması ile başlar.

Ortalama gönderim süresi ürün gruplarına göre değişebilmektedir.

Hızlı gönderi olan ürünler gün içerisinde, genel olarak diğer ürünler ortalama ürün inceleme sayfasında yer alan kargo teslimat süresinde kargoya verilmekte olup nadiren tedarik sürecine bağlı olarak gecikmeler yaşanabilir.

Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

Siparişlerde, erken gönderilebilecek ürünler için kısmi teslimat talep edebilirsiniz.

Cumartesi günleri saat 15.00'dan sonra ve Pazar günleri bütün gün kargo firmaları hizmet vermemektedir.

Saat 14:00'dan sonra verilen siparişlerde süreç bir sonraki iş günü başlamaktadır

 • Polisaj Makinesi Tipi
 • 1400 W Güç (Watt)
 • 2 Yıl Garanti Süresi
 • 160 mm Ebat
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
1.359,90 TL

Flex PE 14-2 150 -Yüksek Torklu Polisaj Makinesi Açıklaması

Elektronik Devir Ayarı: Var
Gücü: 1400 Watt
Yüksüz Hızı: 380-2100 d/d
Etki Alanı, Yörünge: 8 mm
Yörünge Hızı, Yüksüz: 3200-9600 d/d
Ağırlık: 2.3 Kg
Aksesuar hariç
Flex yüksek torklu farklı hızlı seçenekli polisaj makinası profesyonel bir modeldir. Yüksek torklu polisaj Makinesinde bulunan VR elektronik kontrol sisteminde; kademesiz hız seçimi, takojenaratör kontrollü sabit hız, aşırı yüklenmeye karşı koruma, yeniden çalışmasını engelleyen sistem, ısı göstergesi gibi özellikler vardır. Yüksek torklu polisaj Makinesi 1400 vat motor gücünde ve etkili havalandırma sistemi ile maksimum soğutma sağlar. Polisaj Makinesinde bulunan sabit hız ayarı ile yumuşak başlatma başlatılır ve sonrasında 380 rpm hıza kitlenerek kesintisiz çalışır. Polisaj makinasında bulunan motorun ve dişlinin en iyi şekilde soğutulmasını sağlayan hava kanalları ile rahatsız edici eksoza maruz kalmaz.
Flex yüksek torklu polisaj makinasındaki evrensel ve açılı dişli ünitelerinin yenilikli kombinasyonu makinenin ses seviyesini minimum seviyeye indirir. Oldukça rahat kullaım olanağı sağlayan Flex yüksek torklu polisaj makinası farklı pozisyonlarda kullanılabilir. Sağlam tutuş kolaylığı sağlamak için geliştirilmiş SoftGrip kavrama başlığı ile polisaj Makinesinde tam kavrama imkanı.

Milli kilit sistemine sahip polisaj Makinesi makine operatörünün yanlışlıkla temas ederek hata yapmasına engel olacak şekilde sisteme entegre edilmiştir. Polisaj Makinesinin emniyetli bir şekilde bırakılması için plastik kaplı dinlenme çubuğu göze çarpan özelliklerinden.
Flex yüksek torklu polisaj makinasında bulunan 4 metre PUR H05-BQF kablosu su geçirmez, esnek, kesilme ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır.
Diğer Özellikler
 • Tipi
  Polisaj Makinesi
 • Güç (Watt)
  1400 W
 • Marka
  Flex
 • Ebat
  160 mm
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum