Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara
Bu Kategorideki Diğer Markalar

Flex LD 15-10 125 Beton Taşlama

 • Beton Taşlama Tipi
 • 1450 W Güç (Watt)
 • 2 Yıl Garanti Süresi
 • 125 mm Ebat
Detaylı özellikler için tıklayın.
Fiyat
3.119,00 TL
İndirimli Fiyat
2.075,90 TL
33
Kazancınız
1.043,10 TL

Flex LD 15-10 125 Beton Taşlama Açıklaması

Gücü: 1450 Watt
Yüksüz Hızı: 10000 d/d
Disk Çapı: 125 mm
Göbek Mili: M 14
Ağırlık: 3.2 Kg
Aksesuar Hariç
Flex beton taşlama makinaları serisi içerisinde en yeni model olma özelliğini taşıyan LD 15-10 125 modeli oldukça yüksek performanslı beton taşlama yapabilme özelliğine sahiptir. Flex beton taşlama makinaları profesyonel taşlama yapabilen el tipi taşlama makinalarıdır. LD 15-10 125 beton taşlama makinası ile tozsuz taşlama yapabilme imkanına sahipsiniz. Taşlama makinasına entegre edilebilen vakum makinası sayesinde çalışma yapılacak alanda tozun yayılması önlenmiş olur. Beton taşlama makinasının tozsuz çalışması sayesinde diskin kirlenmesi ve makinaya toz kaçışı önlenmiş olur. Bu da makinanın kullanım ömrünü uzatır ve taşlama makinasının servis süresini uzatır. Taşlama makinasının diskini temiz olarak çalışması diskin de kullanım ömrünü uzatır ve yüzeylerde yüksek performas almasını sağlar.
Flex LD 15-10 125 beton taşlama makinasında bulunan elektronik kontrol sayesinde takojenaratörlü hız kontolü yapılabilmektedir. Ayrıca elektronik kontrol sayesinde beton taşlama makinası ile yumuşak başlangıç yapılabilir ve makinanın aşırı yüklenmesinin önüne geçilir. Flex beton taşlama makinasında bulunan ısı izleme sistemi sayesinde makinanın aşırı ısınması önlenir.
Beton taşlama makinasının 1450 volt'luk güçlü motoru sayesinde yüksek performanslı yüzey taşlama yapabilmek oldukça kolaydır. Yüksek performaslı motorun kontrolü için kauçuk üst tutma kolu motor titreşimini azaltmaktadır. Ayrıca 125 mm'lik disk ile oldukça geniş alanlarda beton taşlama yapabilmek mümkündür.
Beton taşlama makinasında bulunan kademesiz çıkış ünitesi sayesinde çalışma yapılacak alandaki tozların çıkmasının önüne geçilmesinin yanısıra fırlayabilecek taş parçalarının da vakum makinasına çekilmesi sağlanmış olur.
Flex beton taşlama makinasına entegre edilecek olan vakum makinasına 32 mm'lik bağlantı hortumu standard olarak takılabilir.

Flex beton taşlama makinası duvar, tavan ve zeminlerde çalışma için uygundur. Taşlama makinasının elmas taşlama diski sayesinde en iyi yüzey temizliği yapmak mümkün. Böylece kusursuz yüzeyler elde edilmiş olur.
Diğer Özellikler
 • Tipi
  Beton Taşlama
 • Güç (Watt)
  1450 W
 • Marka
  Flex
 • Ebat
  125 mm
 • Garanti Süresi
  2 Yıl
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum