Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Flex L 12-3 100 WET Sulu Taşlama

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Flex L 12-3 100 WET Sulu Taşlama Açıklaması

Güç:1150 Watt
Yüksüz Hız:3700 d/d
Ağırlık:2.4 Kg
Maks. Disk Çapı:115 mm
Flex LE 12-3 100 sulu taşlama Makinesi 1150 vat gücünde motora ve 115 mm maksimum disk çapına sahiptir. Sulu taşlama Makinesinde bulunan VR tam dalga elektronik kontrol ile; takojenaratörlü sabit hız kontrolü, yumuşak başlatma, aşırı yüklenmeye karşı koruma ve hız seçeneği vardır. Sulu taşlama Makinesi materyallerin maksimum yüzey kaliteye ulaşması için yüksek torka sahiptir. Sulu taşlama Makinesinde bulunan halka tutma kolu dikey yüzeylerde bile çalışırken Makinesi emniyetli bir şekilde kavramanızı sağlar. Sulu taşlama Makinesinde bulunan toz boya ile kaplı vernikli manyetik ped yıpranma ve aşındırıcı tozlara karşı ilave koruma ile daha uzun ömürlüdür. Yeni su besleme ve kontrol sistemi sulu taşlama Makinesinin gövdesinin alt kısmına yerleştirilmiştir. Destek pedinin tam üzerinde çalışmanızı ve görüşünüzü engelleyen herhangi bir unsur yoktur.

Sulu taşlama Makinesinde 2 metre özel hortum mevcuttur. İlave hortum emniyet cihazına gerek kalmaz. Sulu taşlamanın 2 metrelik özel hortumu esnekliği artırır, ağırlığı azaltır ve hortum klipslerinden Kaynaklanabilecek yaralanma riskini ortadan kaldırır.
Flex sulu taşlama Makinesindeki eğik fiş yalnızca yalıtım transformatörüne bağlanabilir. Emniyet nedeni ile yalnızca Flec TT 2000 yalıtım transformatörüne bağlanarak çalıştırılmasına müsade edilir. Flex sulu taşlama Makinesinde milli kilit sistemi mevcuttur.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum