Mutlu Hizmet Hattı : 444 5 495 / Hızlı Mesaj
Ara

Flamingo Tüylü Kedi Oltası 50 cm Kahverengi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir


Flamingo Tüylü Kedi Oltası 50 cm Kahverengi Açıklaması


Flamingo Tüylü Kedi Oltası 50 cm Kahverengi
Kediler için özel dizayn yapılmış tüylü ve 50 cm uzunluğunda kedi oltasıdır.Kedilerde ev içi hareketliliği sağlamak için harika bir oyuncak. Kedinizin vahşi tarafını ortaya çıkarmak için aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan tasarım.

Kedilerin avcılık ve hareketliliği tartışılmazdır.Ev içerisinde onları spora teşfik etmenin en güzel yolu kedi oltaları ile oyunlar kurmaktır. Tüm bu faaliyetler, sağlıklı bir yaşama teşvik niteliğindedir. Kediniz oltayı görünce atlamaya hazır olacaktır.Uzun değneği ve sallantılı yapısı ile sizin yaptığınız hareketlerle sallanan oyuncağı yakalama havesi sizin elinizi pençelerden ve dişten koruyacaktır. Kediler için toksik olmayan maddelerden yapılmış güvenli, eğlenceli saatler geçirmesini sağlayacaktır. Sadece interaktif oyun için tasarlanmış bu oyuncak, sapı izlemek, atlamaya ve sıçrama çalışmak, avcılık güdüsünü tekrar canlandırmak için düşünülmüştür.

Kedi olta ucundaki oyuncağı almaya çalışırken zarif atılımlarına şaşıracaksınız. Daha da önemlisi, bu fare kedi oyuncak eğlenceli ve doğal bir şekilde egzersiz için kedi teşvik etmek için harika bir yoldur.

Her yaştan kediler için uygundur.
Sizin yorumlarınız bizim için değerli. Yapacağınız yorumlarla, bu ürünü almak isteyenleri doğru yönlendirmiş olun.
(0) Yorum